پیام فوری


درباره ما


درباره ما

اینجا کجاست؟
پروژه بازی آنلاین "سرعت بیشتر"، یکی از ده ها پروژه موفق گروه نرم افزاری "نوآوران دنیای پارسیان" به شمار می رود که جهت توسعه فرهنگ تفریحات سالم در محیط وب فارسی طراحی و پیاده سازی شده است. با توجه به محبوبیت بازی های سبک مسابقات اتوموبیل رانی در بین گیمرها و همچنین تمایل روزافزون کاربران به انجام بازی های آنلاین و گروهی در محیط اینترنت، تیم توسعه اپلیکیشن های تحت وب شرکت، پس از مطالعه و شناخت نیازهای کاربران و کسب اطلاعات لازم در خصوص تولید بازی های آنلاین، اقدام به طراحی و تولید بازی "سرعت بیشتر" نمود و پروژه حاضر به عنوان اولین بازی آنلاین مسابقات اتوموبیل رانی در جهان به جوانان عزیز ایران زمین تقدیم می گردد. بازی "SpeedUP" اولین و برترین نمونه در سبک خود به شمار می رود و در طراحی آن، مشخصاتی همچون استفاده از زیباترین طراحی گرافیکی و به کارگیری شیوه های نوین برنامه نویسی جهت کاهش حجم و بارگذاری سریعتر صفحات رعایت شده است، به طوری که وب سایت Speedup.ir به عنوان تنها وب سایت بازی آنلاینی که توانسته است رتبه A را از Yslow کسب کند شناخته می شود.

ما کی هستیم؟
شرکت "نوآوران دنیای پارسیان" با تکیه بر دانش فنی و تجربه متخصصین خود در زمینه هایی همچون طراحی وب و پورتال سازمانی، تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای اداری و شرکتی، تولید و استقرار و آنالیز سرویس های تحت وب، مشاوره فناوری اطلاعات و مواردی از این دست مشغول به فعالیت بوده و تیم برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار این شرکت با استفاده از دانش روز برنامه نویسی آماده انجام انواع پروژه های کوچک و بزرگ برای اشخاص حقیقی و حقوقی است. ما مفتخر هستیم که به عنوان گروهی از جوانان ایرانی، اولین بازی آنلاین مسابقات اتوموبیل رانی در جهان را تولید و معرفی نموده ایم و امیدواریم بتوانیم باز هم در مسیر اعتلای نام ایران عزیز، پیشگام باشیم.

شما چه کار می توانید بکنید؟
شما می توانید برای حمایت از گروه نرم افزاری ما و بازی "سرعت بیشتر"، به عنوان اسپانسر مالی با ما همکاری نمایید و یا با قرار دادن بنر یا لوگوی بازی در وب سایت خود، ما را به افراد بیشتری معرفی کنید. همچنین تیم مدیریت شرکت نوآوران دنیای پارسیان، آماده برقراری جلسات مصاحبه و مذاکره با خبرنگاران و نویسندگان نشریات و رسانه های مختلف می باشد تا در مورد پروژه عظیم بازی آنلاین سرعت بیشتر اطلاعاتی را در اختیار این عزیزان قرار دهد.

پذیرش اسپانسر :
(+98) 21 4496 02 14
لوگوی بنیاد ملی بازی های رایانه ای

حامیان ما