پیام فوری


راهنمای بازی


راهنمای بازی

داستان بازی

تورنومنت اسپیدآپ در 11 سطح برگزار می‌شود که در هر سطح، 4 مدال مختلف برای شرکت‌کنندگان این تورنومنت در نظر گرفته شده است. هر مدال به قهرمانی که امتیاز لازم برای کسب آن مدال را به دست آورده باشد تعلق می‌گیرد. در هر سطح، جایزه‌ای برای قهرمانی که هر 4 مدال آن سطح را به دست آورده باشد در نظر گرفته شده که قهرمان می‌تواند در ازای کسر شدن بخشی از امتیازی که کسب نموده است، جایزه را دریافت نموده و به سطح بالاتر برود. این روند همینطور از سطح 1 تا 8 ادامه می‌یابد و تمام قهرمانانی که در هریک از سطوح 1 تا 8، هر4 مدال را به دست آورند می‌توانند جوایز آن سطح را از آن خود نمایند و در این بخش محدودیتی برای دریافت جوایز وجود ندارد و هر کسی که این مراحل را تمام کند جایزه خواهد گرفت.


اما در مورد سطوح 9، 10 و 11 این نکته وجود دارد که هر سال 1 بار در فصل تابستان، جایزه‌ی این سطوح به قید قرعه به یک قهرمان اعطا خواهد شد. بدین شکل که در بین افرادی که به انتهای هر سطح برسند، قرعه‌کشی انجام شده و جایزه‌ی ارزشمند آن سطح به نفری که برنده‌ی قرعه‌کشی باشد تعلق خواهد گرفت. یعنی هر سال تابستان 1 نفر از میان افرادی که به انتهای سطح 9 رسیده باشند به قید قرعه جایزه‌ی سطح 9 را خواهد گرفت. همچنین هر سال تابستان 1 نفر از میان افرادی که به انتهای سطح 10 رسیده باشند به قید قرعه جایزه‌ی سطح 10 را خواهد گرفت و نیز هر سال تابستان 1 نفر از میان افرادی که به سطح 11 رسیده باشند، به قید قرعه جایزه سطح 11 را خواهد گرفت و مدال قهرمان قهرمانان را به دست خواهد آورد.


اهدای جوایز به این صورت است که هر فردی که به انتهای یکی از سطوح 1 تا 8 برسد در همان لحظه جایزه‌ی آن سطح را دریافت خواهد کرد به طوری که فردی که به انتهای سطح 8 برسد تمام جوایز سطوح قبل از آن را نیز دریافت کرده است. اما در مورد سطوح 9 و 10 و 11 اهدای جوایز از این قرار است که قرعه کشی جوایز این سطوح در تابستان هر سال توسط شهردار اسپیدآپ و در محل این شهر، با حضور تمام کاندیداهای قرعه‌کشی که سطح 9 یا 10 یا 11 را تمام کرده باشند، برگزار خواهد شد و جوایز به این کاربران اهدا می‌شود.


ذکر این نکته الزامی است که با دریافت هر مدال توسط قهرمانان، مدال مربوطه در پروفایل آنان جایگزین مدال قبلی خواهد شد و به این شکل میزان حرفه‌ای بودن هر قهرمان و امتیازی که او کسب نموده است در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. فردی نیز که قهرمان قهرمانان می‌شود، می‌تواند دوباره بازی را از سطح 1 شروع کند با این تفاوت که علاوه بر مدال هر سطح که کسب می‌نماید، مدال قهرمانان قهرمانان نیز در پروفایل او نشان داده خواهد شد و در سطوح 9 و 10 و 11 از 50% شانس بیشتر نسبت ب رقبا برای برنده شدن جوایز در قرعه‌کشی برخوردار خواهد بود.


مدال قهرمان بازی

قهرمان بازی سرعت بیشتر


جدول مدال های بازی آنلاین سرعت بیشتر

منوی حراجی

حراجی یک فروشگاه تجهیزات اسپرت، ماشین و راننده می باشد. در حراجی بازی اجناس به صورت محدود عرضه می شوند .تجهیزات در یک بازه ی زمانی معین به حراج گذاشته میشن و فقط هر 24 ساعت یک بار شانس خرید ماشین ها، راننده ها و یا تجهیزاتی که از طرف بازی قرار می گیرند را دارید. تجهیزاتی که داخل حراجی به صورت روزانه برای فروش قرار می گیرد، بهترین تجهیزات موجود در بازی هستند و در صورت تمایل به خریداری آنها، شما می توانید از حراجی بازی خرید کنید و یا اینکه از بازیکنان ی که در روز های گذشته آنها را خریداری کرده اند تهیه کنید.

حراجی ماشین

در این قسمت از حراجی بازی، بهترین ماشین های بازی قرار می گیرند و شما می توانید در این قسمت بر سر به دست آوردن بهترین ها با دوستان خود به رقابت بپردازید. دقت داشته باشید که ماشین های موجود در حراجی دارای تجهیزات جانبی نیز می باشند که بر روی آنها نصب شده است.

حراجی راننده

در حراجی راننده نیز شما می توانید بر سر به دست آوردن بهترین راننده های موجود در بازی به رقابت بپردازید. در این قسمت راننده هایی که نیاز به آموزش بیشتر دارند از طرف بازی قرا می گیرند، همچنین شما نیز می توانید راننده خود را برای فروش در حراجی بازی قرار بدهید و برای این کار تنها به 4.000 اعتبار نیاز دارید.

شرکت در حراجی

شما برای شرکت در حراجی بازی تنها کافیست به امتیاز بالای 3.000 دست پیدا کرده و پس از وارد شدن به حراجی، در حراج ماشین ها، راننده ها و یا تجهیزات مورد نیاز خود پیشنهاد بدهید. پس از به پایان رسیدن زمان حراجی، کالا به تیمی تعلق پیدا خواهد کرد که آخرین و بیشترین پیشنهاد را وارد کرده باشد و تا انتهای زمان حراجی تیم دیگری پیشنهاد جدید به ثبت نرسانده باشد.

نظرات

این قسمت از حراجی برای گفت و گوی بازیکنان پیرامون اقلام به حراج گذاشته شده تهیه شده است و شما می توانید در این قسمت با دوستان خود به گفت و گو بپردزید.

تقسیم بندی های حراجی

منوی حراجی در قسمت راننده ها دارای دو محدوده می باشد: 1- محدوده امتیازی بالای 20.000 که تنها راننده هایی که در امتیاز بالای 20.000 به حراج گذاشته میشوند دیده شده و میتوان برای خرید آنها پیشنهاد داد.
2- محدوده ی پایین 20.000 امتیاز که در آن تمامی راننده های سایت قابل دیدن هستند و میتوان برای خرید آنها پیشنهاد داد.
***راننده هایی که از طرف سایت حراج میشوند برای حراجی بالای 20.000 امتیاز و پایین 20.000 امتیاز به صورت جداگانه است.***
به طور کلی، تجهیزاتی که از طرف سایت قرار میگیرد نیز به دو گروه تقسیم میشوند که گروه اول محدوده امتیازی دارند و گروه دوم خیر.محدوده ی امتیازی برای تجهیزات و ماشینهایی که از طرف سایت قرار میگیرند به دو گروه بالای 20.000 امتیاز و پایین 20.000 امتیاز تقسیم می شوند.


وضعيت كلي تيم

مشخصات کلی، وضعیت فعلی و مسابقه بعدی تیم در این بخش قابل مشاهده است.

بخش مشخصات کلی:

در این بخش اطلاعاتی همچون تعداد رانندگان و ماشین‌های تیم، دفعات حضور در مسابقات، تعداد برد و باخت و میزان سرمایه تیم وجود دارد.‌ میزان سرمایه تیم پس از شرکت در مسابقات و برنده شدن در تونومنت‌ها با دریافت جوایز هر تورنومنت افزایش می‌یابد. علاوه بر این سرمایه تیم را می‌توان با خرید اعتبار از سایت افزایش داد.

بخش وضعیت فعلی تیم:

در این قسمت، اطلاعات راننده‌ها و ماشین‌های تیم وجود دارد.

 • راننده آماده گاز دادن راننده‌ای است که در حال مسابقه، برای فروش و در حال تمرین نباشد.
 • تنها رانندگان آماده گاز دادن می‌توانند در تورنومنت جدید شرکت نمایند.
 • رانندگان در حال مسابقه بعد از اتمام تورنومنتی که در آن حضور دارند آماده گاز دادن می‌شوند.
 • رانندگان در حال تمرین پس از اتمام تمرین آماده گاز دادن خواهند بود.
 • رانندگانی که برای فروش هستند، در صورت انصراف از فروش آماده مسابقه دادن خواهند شد.
 • ماشین آماده گاز دادن ماشینی است که در حال مسابقه، برای فروش و در حال تعمیر نباشد.
 • تنها ماشین آماده گاز دادن می‌تواند در تورنومنت جدید شرکت داده شود.
 • ماشین در حال مسابقه بعد از اتمام تورنومنتی که در آن حضور دارد آماده گاز دادن می‌شود.
 • ماشین در حال تعمیر پس از اتمام تعمیر آماده گاز دادن خواهد بود.
 • ماشینی که برای فروش گذاشته شده است، در صورت انصراف از فروش، برای شرکت در مسابقه آماده خواهد شد.

بخش مسابقه بعدی تیم:

در این بخش، نام تورنومنت بعدی تیم و مشخصات تورنومنت ذکر می‌شود. تنها اطلاعات تورنومنت‌هایی که در حال شروع باشند در این بخش نمایش داده می‌شود و نه تونومنت هایی که هنوز زمان سنج آنها صفر نشده است.

بخش نتیجه آخرین مسابقه:

در این قسمت، اطلاعات مربوط به تیم‌های برتر آخرین تورنومنتی که کاربر در آن شرکت داشته است به نمایش در می‌آید. اطلاعاتی همچون نام تیم، نام راننده، نوع ماشین، رکورد ثبت شده، امتیاز و جایزه در این بخش قابل مشاهده است.مشاهده پروفايل

بخشی است که در آن، کاربر می‌تواند اطلاعات پروفایل خود به همراه لیست ماشین‌ها و راننده‌های فروشی خود را مشاهده نماید. علاوه بر این، کاربر با در اختیار داشتن آدرس پروفایل دیگر بازیکنان، می‌تواند پروفایل آنان را نیز مشاهده نموده و با آنان از طریق نامه درون بازی ارتباط برقرار کرده و به خرید و فروش ماشین و یا راننده بپردازد.

بخش مشخصات کاربر:

در این قسمت، نام تیم، تعداد راننده و ماشین، رتبه در جدول هفتگی، دفعات حضور در مسابقات، دفعات برد و باخت، امتیاز کل و اطلاعات مربوط به اسپانسر تیم، قابل مشاهده است.

بخش بارگزاری عکس:

در این قسمت شما می توانید با انتخاب یک عکس از روی سیستم خود و آپلود آن بر روی سرور های بازی اسپیدآپ، آن عکس را به عنوان آواتار خود قرار دهید.

بخش مشخصات مدال:

در این بخش شما می توانید نام مدالی که در حال حاظر تیم شما دارا می باشد به همراه شکل آن را مشاهده کنید. همینطور می توانید سطحی که در آن حضور دارید و امتیاز مورد نیاز تیم خود برای ارتقا به سطح دیگر را مشاهده کنید. در صورتی که امتیاز شما از حد مورد نیاز بگذرد و امتیاز لازم تا سطح بعدی صفر بشود می توانید با استفاده از کلید ارتقا سطح به سطح دیگر رفته و از جایزه گذراندن سطحی که در آن هستید استفاده کنید.بخش جوایز کسب شده:

تمام جوایزی که شما در طول حضور خود در بازی اسپیدآپ موفق به کسب آنها می شوید در قسمت جوایز کسب شده ذخیره می گردد تا تمام تیم های موجود در بازی بتوانند افتخارات تیم شما را ببنند.

بخش کلکسیون سه بعدی:

کلکسیون سه بعدی مخصوص ماشین هایی می باشد که شما در کلکسیون خود خریداری کرده و بر روی آنها طرح های خود را اجرا می کنید. این قسمت برای امتیاز دهی کاربران به ماشین های شما طراحی شده است و کاربرانی که به پروفایل شما مراجعه می کنند می توانند با مشاهده ماشین شما در این قسمت که قبلا در کلکسیون طراحی کرده اید و از آنها عکس گرفته اید رای بدهند. در آخر هر هفته به تیمی که بتواند بیشترین رای را کسب بکند جوایز گوناگونی اهدا خواهد شد.

بخش مشخصات اسپانسر:

اسپانسر در بازی به شما کمک می کند تا اعتبار به دست بیاورید. در صورتی که شرکتی برای بخش اسپانسرینگ بازی قرارداد بسته باشد، شما می توانید با کلیک بر روی کلید تغییر اسپانسر مراحل تکمیلی تغییر اسپانسر را تکمیل کرده و در نهایت با وارد کردن کدی که به ایمیل شما ارسال می گردد اسپانسر را برای تیم خود برگزینید. بعد از اتمام مراحل انتخاب اسپانسر، مقداری اعتبار رایگان از طرف اسپانسر به تیم شما اضافه می گردد و شما می توانید از اعتبار برای آموزش راننده های خود، خرید تجهیزات و یا امور دیگر استفاده کنید.

بخش ماشین‌های فروشی:

در این بخش، اطلاعات مربوط به ماشین‌های فروشی کاربر قابل رویت است. اطلاعاتی همچون برند و مدل ماشین، نوع ماشین (SUV یا Sedan)، اطلاعات مشخصه ماشین، حداقل امتیاز لازم برای خرید این نوع ماشین و قیمت فروش تعیین شده ذکر می‌شود. حداقل میزان امتیاز لازم برای خرید ماشین توسط مدیر سایت تعیین می‌گردد.

بخش راننده‌های فروشی:

در این بخش، اطلاعات مربوط به راننده‌هایی که کاربر برای فروش قرار داده است مشاهده می‌شود.

تغيير پروفايل

بخشی است که در آن، کاربر می‌تواند اطلاعات مربوط به پروفایل خود را تغییر دهد.

بخش تغییر مشخصات:

اطلاعات کاربر همچون نام و نام‌خانوادگی، جنسیت، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه، کشور و استان و نام تیم را می‌توان در این بخش تغییر داد. نوشتن نام تیم اجباری است و باید حتما به فارسی باشد. باقی فاکتورها در این قسمت اختیاری هستند. پس از اعمال تغییرات، کاربر باید روی دکمه ثبت کلیک کند تا تغییرات ذخیره شوند.

بخش تغییر ایمیل:

اگر کاربری بخواهد ایمیل خود را تغییر دهد، ابتدا باید در کادر ایمیل قبلی، آدرس ایمیل پیشین خود و سپس در کادر ایمیل جدید، آدرس ایمیلی را که می‌خواهد از این به بعد از آن استفاده نماید یادداشت کند. پر کردن هر دو قسمت اجباری است. پس از اعمال تغییرات لازم، باید روی دکمه ثبت تغییرات کلید کرد تا تغییرات ذخیره شود.

همچنین شما می توانید با فعال سازی حساب کاربری خود در این قسمت 2.000 اعتبار رایگان دریافت کنید.

بخش تغییر رمز عبور:

برای تغییر رمز عبور، ابتدا رمز عبور قبلی را در کادر رمز قبلی وارد کنید. سپس رمز جدید را در کادر مربوطه وارد کرده و یک بار دیگر آن را در کادر پایینی تکرار کنید. برای اعمال تغییرات روی دکمه ثبت تغییرات کلیک کنید.جستجو

در صفحه جستجو می توانید به جستجو در میان تیم ها پرداخته و دوستان خود را پیدا کنید. برای این کار، نام تیم مورد نظر (فقط به زبان فارسی) را در کادر "نام تیم" وارد نموده و بر روی دکمه جستجو کلیک نمایید. پس از به نمایش در آمدن اسامی تیم ها در بخش زیرین صفحه، با کلیک بر روی نام تیم، به پروفایل آن کاربر منتقل می شوید.معاملات

این قسمت برای مشاهده ی معاملات انجام شده در تیم شما طراحی شده و شما می توانید تمام معاملات تیم خودتون رو در هر تاریخی که بخواین به دست بیارید.

بخش تنظیم زمان معاملات:

در این قسمت شما باید تاریخ و ساعتی که می خواهید معاملات تیم خودتون در اون تاریخ را مشاهده کنید را تنظیم کنید و همینطور تعداد معاملاتی که در یک صفحه به شما نمایش داده خواهد شد. پس از تنظیم مشخصات مورد نظر، با کلیک بر روی نمایش میتوانید معاملات صورت گرفته را مشاهده کنید.

بخش معاملات:

در این قسمت معاملات صورت گرفته در تاریخ و ساعت مورد نظر شما به نمایش در خواهد آمد. همینطور شما میتوانید مشخصات اجناس مورد معامله خودتان را از قسمت مشخصات مشاهده کنید.راننده‌هاي شما

قسمت راننده های شما مخصوص نمایش راننده های تیم شما می باشد و شما می توانید مشخصات تمام راننده های تیم خود را در این قسمت مشاهده کرده و در صورت نیاز راننده های خود را به آموزشگاه فرستاده تا مهارت های آنها افزایش پیدا بکند و یا در صورت کاهش آمادگی راننده خود، می توانید از این قسمت آمادگی راننده خود را افزایش بدهید تا در مسابقات با قدرت بیشتری به رقابت با حریفان بپردازد.

بخش انتخاب راننده:

برای مشاهده مشخصات راننده خود تنها کافیست بعد از ورود به این بخش از لیست راننده هایی که به شما نمایش داده می شود، راننده مورد نظر خود را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که برای افزایش سرعت خود در پیدا کردن راننده ها می توانید با کلیک بر روی تصویر مداد برای راننده خود نام مستعار انتخاب کنید. بعد از انتخاب نام مستعار می توانید تنها با حرکت نشانگر موس بر روی لیست راننده های خود نام آنها را مشاهده کنید و با یک کلیک مشخصات راننده مد نظر را ببینید.

بخش مشخصات راننده:

در این قسمت تمام مشخصات راننده شما به نمایش در می آید. شما می توانید از اینجا مهارت های راننده خود را مشاهده کنید، نام مستعار آن را ویرایش کنید، شماره شناسنامه راننده خود را ببینید، نوع گواهی نامه و همچنین سن راننده خود را که یکی از مهمترین مشخصه های راننده ها می باشد را زیر نظر بگیرید. همچنین می توانید بعد از اتمام هر مسابقه از اینجا آمادگی راننده خود را افزایش بدهید و او را برای مسابقه بعد آماده کنید.

فروش راننده:

شما برای فروش راننده خود می توانید از قسمت مشخصات راننده بر روی فروش کلیک کرده و بعد از نمایش پنجره جدید با وارد کردن قیمت مد نظر خود و در صورت نیاز نوشتن توضیحات مربوط به راننده آن را برای فروش قرار بدهید. بعد از کلیک بر روی کلید فروش راننده شما برای فروش قرار خواهد گرفت و مدیر تیم های دیگر می توانند بعد از ورود به پروفایل شما و یا از قسمت استخدام راننده از کاربران راننده شما را مشاهده کرده و در صورت تمایل آن را بخرند. دقت داشته باشید برای اینکه راننده شما به سرعت به فروش برسد باید قیمت مناسبی را نسبت به مهارت ها و سن آن انتخاب کنید.

حراج راننده:

حراج راننده یکی از بهترین روش های به فروش رساندن راننده می باشد. شما با قرار دادن راننده خود در حراجی بازی به بازیکنان دیگر اجازه می دهید که راننده شما در حراجی بازی ببینند و بر سر به دست آوردن راننده شما با یکدیگر به رقابت بپردازند. رقابت بازیکنان دیگر برای به دست آوردن راننده شما باعث می شود که راننده شما به بالاترین قیمت ممکن به فروش برسد و حتی اگر در زمان خوبی راننده خود را به حراج بگذارید امکان دارد راننده شما خیلی بیشتر از ارزش واقعی خود به فروش برسد و شما بتوانید سکه خوبی از فروش راننده به دست بیاورید. برای به حراج رساندن راننده تنها کافیست از قسمت مشخصات راننده بر روی کلید حراج کلیک کنید و زمان قرار گرفتن راننده در حراجی به همراه توضیحات مورد نیاز و همچنین قیمت پایه ای که برای راننده خود در نظر دارید را مشخص کرده و بر روی کلید جراج کلیک کنید. سپس راننده شما در بین راننده های حراجی قرار گرفته و برای بازیکنان دیگر به نمایش در می آید. دقت داشته باشید که برای به حراج گذاشتن راننده شما به 4.000 اعتبار نیاز خواهید داشت.

بخش تقویت راننده:

در این بخش می‌توانید به ازای هر 100 سکه، آمادگی راننده خود را به میزان 10 درصد افزایش دهید. آمادگی راننده در موفقیت در مسابقات بسیار موثر است و احتمال تصادف را کاهش می‌دهد. همچنین هر چقدر راننده شما برای مسابقه آمادگی بیشتری داشته باشد، می تواند از مهارت های خود بهتر استفاده بکند و در نتیجه با قدرت بیشتری در پیست مسابقه خواهد داد. برای افزایش آمادگی راننده، به تعداد دفعات مورد نیاز روی دکمه آماده‌سازی کلیک کنید.

بخش آموزشگاه:

در این بخش می‌توانید مهارتهای راننده خود را افزایش دهید. برای این کار، پس از انتخاب راننده مورد نظر، در بخش آموزشگاه، نوع کلاس آموزشی مورد نظر را از بین تصاویر بالایی این بخش انتخاب نموده و روی دکمه تمرین راننده کلیک کنید تا کلاس آموزشی آغاز شود. به زمان آموزش توجه کنید چون تا به پایان رسیدن این زمان، راننده نمی‌تواند در هیچ تورنومنتی شرکت کند. همچنین در حین تمرین می‌توانید از تمرین انصراف دهید که در این صورت هزینه پرداخت شده برگشت داده نخواهد شد. بنابراین هزینه دوره آموزشی مورد مهم دیگری است که باید آنرا در نظر بگیرید. با هر بار تمرین، مهارتهای راننده به میزان ذکر شده در مشخصات کلاس آموزشی، افزایش می‌یابد.

نوع آموزش ها:

در آموزش گاه های اسپیدآپ به صورت کلی دو نوع آموزش وجود دارد که شما برای تقویت راننده خود می توانید از آنها استفاده بنمایید. نوع اول آموزش های سکه ای می باشد زمان طولانی آموزش ها به همراه تاثیر کمی که دراند استفاده از آنها را سخت می کند. برای استفاده از آموزش های سکه ای بهتر است که از راننده هایی استفاده بکنید که مهارت های بالایی دارند. البته این نوع راننده ها اغلب دارای سن بیشتری نیز خواهند بود اما بعد از اتمام آموزش می توانند برای شما به خوبی رانندگی کنند.

قسمت دوم آموزشگاه مربوط به آموزش های اعتباری می باشد. این نوع از آموزش ها که به کمک مربی های بسیار ماهری انجام می گیرد مهارت های راننده شما را به سرعت افزایش خواهد داد و به نسبت آموزش های سکه ای از تاثیر بیشتری نیز برخوردار می باشد. شما برای استفاده از این نوع آموزش ها به اعتبار نیاز خواهید داشت. همچنین ما توصیه می کنیم که از این نوع آموزش برای راننده های جوان استفاده بکنید تا بتوانید در بیشترین زمان ممکن از وجود یک راننده ماهر در تیم خود بهره مند بشوید.


خريد راننده از سايت

برای خرید راننده از بین رانندگانی که مدیران سایت برای شما در نظر گرفته‌اند، پس از مراجعه به صفحه خرید راننده از سایت در منوی راننده، روی تصویر راننده مورد نظر کلیک کنید. سپس برای خرید راننده روی دکمه خرید کلیک نمایید. مهمترین فاکتوری که در این قسمت باید به آن توجه کنید قیمت راننده بر اساس مهارتهایش است.خريد راننده از كاربران

اگر قصد خرید راننده از کاربر دیگری را دارید، پس از مراجعه به صفحه خرید راننده از کاربران در منوی راننده، نوع گواهینامه راننده مورد نظر را از منوی بازشو انتخاب کنید تا محدوده جستجو بر اساس آن مشخص شود. سپس با استفاده از میله‌های تعبیه شده در هر قسمت که بازه جستجو را برای آن نوع ویژگی مشخص می‌کنند، اندازه ویژگی‌های مورد نظر را بر اساس خواست خود تغییر دهید و در انتها روی دکمه جستجو کلیک کنید تا نتایج جستجو برای شما به نمایش در آید. اگر می‌خواهید تمام راننده‌های فروشی دیگر کاربران را ببینید، نوع گواهینامه را "همه" و بازه تمام اعداد را بین حداقل تا حداكثر انتخاب کنید. سپس بر روي دكمه جستجو كليك كرده و پس از اینکه عمل جستجو انجام شد، در پایین صفحه بر روی یکی از گزینه‌های به نمایش درآمده کلیک کنید تا به صفحه خرید راننده منتقل شوید.ماشین‌های شما

در اين قسمت مي‌توانيد اطلاعات مربوط به ماشين‌هاي تيم خود را ببينيد. ماشين‌هاي خود را اسپرت كرده و يا بفروشيد. خودروهاي آسيب ديده در مسابقات را تعمير كنيد و تجهيزات نصب شده بر روي خودرو را مشاهده نماييد.

بخش ماشين‌هاي شما:

براي يافتن ماشيني خاص از بين تمام ماشين‌هاي تيم خود، در بالاترين قسمت از اين بخش، بر روي آيكون برند ماشين كليك نماييد. سپس با استفاده از كليدهاي جهتي، به سمت چپ يا راست حركت نموده و خودرو مورد نظر را انتخاب كنيد. براي فروش هر خودرو مي‌توانيد پس از انتخاب آن، بر روي دكمه فروش ماشين كليك نماييد و در پنجره جديد، قيمت و توضيحات لازم را بنويسيد. براي اسپرت كردن ماشين نيز مي‌توانيد بر روي دكمه مربوطه كليك كنيد. البته بايد توجه داشته باشيد كه اسپرت كردن و نصب تجهيزات بر روي خودرو تنها زماني امكان‌پذير است كه قبل از آن، تجهيزات لازم را از طريق منوي خريد تجهيزات ماشين خريداري كرده باشيد.

بخش تعميرات:

اگر خودرو شما و يا تجهيزات نصب شده بر روي آن در تورنومنت‌ها آسيب ديده باشند، مي‌توانيد از طريق بخش تعميرات، ماشين خود را تعمير كنيد. البته تعمير ماشين آسيب‌ديده براي شما هزينه‌ در بر خواهد داشت. براي تعمير قسمت آسيب‌ديده خودرو، با استفاده از ميله‌هاي تعبيه شده در اين بخش، ميزان دلخواه سطح سلامت را مشخص كرده و با توجه به هزينه و زمان تعمير، بر روي دكمه تعمير كن كليك نماييد. توجه كنيد كه خودرو در حال تعمير نمي‌تواند در مسابقات شركت نمايد و امكان لغو تعمير نيز وجود ندارد.

بخش تجهيزات:

از طريق بخش تجهيزات، مي توانيد تجهيزات نصب شده بر روي ماشين‌هاي خود را مشاهده نماييد. براي اين كار ابتدا در صفحه ماشين‌هاي شما، خودرو مورد نظر را انتخاب نماييد و سپس به بخش تجهيزات مراجعه كنيد. در بخش تجهيزات، روي آيكون قطعه مورد نظر كليك كنيد. اگر نوع خاصي از قطعه انتخاب شده بر روي خودرو نصب شده باشد، اطلاعات مربوط به آن به نمايش در خواهد آمد. اما اگر از آن نوع قطعه، بر روي ماشين شما نصب نشده باشد، اطلاعاتي را مشاهده نخواهيد كرد.خرید تجهیزات

براي خريد تجهيزات ماشين (اين عمل بايد پيش از اسپرت كردن خودرو انجام شود) پس از مراجعه به صفحه خريد تجهيزات از منوي ماشين، ابتدا روي برند خودروي مورد نظر كليك كنيد. سپس نوع خودرو را انتخاب كنيد. انجام اين كار بدين خاطر ضروري است كه برخي قطعات، تنها بر روي خودروهاي خاصي قابل نصب هستند و شما بايد قطعات را بر اساس نوع ماشين خود انتخاب و خريداري نماييد. پس از انتخاب برند و نوع ماشين، بر روي تصوير قطعه مورد نظر كليك كنيد. پس از چند لحظه، انواع مدلها و مارك‌هاي مختلف قطعه‌ي انتخابي براي شما به نمايش در خواهد آمد. سپس شما مي‌توانيد با توجه به قيمت و مشخصات قطعه، نسبت به خريد آن اقدام نماييد. براي اين كار، بر روي دكمه خريد كليك نماييد.

انبار تجهیزات

قسمت انبار تجهیزات، تمام تجهیزات موجود در تیم شما را نمایش میدهد و شما میتوانید از این قسمت مشاهده کنید که چه تجهیزاتی در تیم خود دارید و در صورت نیاز به خرید تجهیزات اقدام کنید.خرید ماشین صفر

بخش خريد ماشين صفر:

براي خريد خودرو صفر از سايت، پس از انتخاب برند خودرو، مدل آن را نيز انتخاب كنيد. سپس با توجه به قيمت و ساير ويژگي‌هاي خودرو، در صورت تمايل به خريد، بر روي دكمه خريد كليك نماييد. مهمترين فاكتورهايي كه در هنگام خريد خودرو بايد به آنها توجه شود، سرعت، شتاب و كنترل هستند. علاوه بر اين، ممكن است براي خريد خودروهايي خاص، يك ميزان حداقل امتياز لازم براي خريد در نظر گرفته شده باشد كه بايد به آن نيز توجه نماييد.

بخش تجهيزات:

از طريق بخش تجهيزات، مي توانيد تجهيزات نصب شده بر روي ماشين‌ صفر مورد نظر را مشاهده نماييد. براي اين كار، پس از انتخاب خودرو مورد نظر به بخش تجهيزات مراجعه كنيد. در بخش تجهيزات، روي آيكون قطعه مورد نظر كليك كنيد. اگر نوع خاصي از قطعه انتخاب شده بر روي خودرو نصب شده باشد، اطلاعات مربوط به آن به نمايش در خواهد آمد. اما اگر از آن نوع قطعه، بر روي ماشين شما نصب نشده باشد، اطلاعاتي را مشاهده نخواهيد كرد.خرید ماشین کار کرده

گاهي اوقات، خريد ماشين كاركرده از تيم‌هاي ديگر، ممكن است به صرفه‌تر و هوشمندانه‌تر از خريد خودرو صفر به نظر برسد چون ممكن است تجهيزات مهم و مفيدي بر روي خودرو نصب شده باشد. براي خريد ماشين كاركرده از ديگر كاربران بايد در بين خودروهاي به فروش گذاشته شده ديگر تيم‌ها، به دنبال خودرو مورد نظر خود بگرديد.
براي جستجو در اين صفحه، ابتدا برند و نوع خودروي مورد نظر را از طريق منوهاي بازشو انتخاب كنيد. سپس با استفاده از میله‌های تعبیه شده در هر قسمت که بازه جستجو را برای آن نوع ویژگی مشخص می‌کنند، اندازه ویژگی‌های مورد نظر را بر اساس خواست خود تغییر دهید و در انتها روی دکمه جستجو کلیک کنید تا نتایج جستجو برای شما به نمایش در آید. اگر می‌خواهید تمام ماشين‌هاي فروشی دیگر تيم‌ها را ببینید، در منوهاي بازشو براي برند و نوع، عبارت "همه" را انتخاب كرده و بازه تمام اعداد را بین حداقل تا حداكثر انتخاب کنید. سپس بر روي دكمه جستجو كليك كنيد و پس اینکه عمل جستجو انجام شد، در پایین صفحه بر روی یکی از گزینه‌های به نمایش درآمده کلیک کنید تا به صفحه خرید خودرو منتقل شوید.

پس از پیدا کردن ماشین مورد نظر خود و کیلک بر روی آن، وارد قسمت مشخصات آن ماشین خواهید شد و در آنجا می توانید سلامت قسمت های متخلف ماشین و دیگر مشخصه های آن را مشهده کنید. همچنین باید به تورنومنت های مجاز ماشین نیز دقت کنید، زیرا هر تورنومنت ماشین های خاص خود را دارد.

در صورتی که بر روی ماشین به فروش گذاشته شده تجهیزاتی نصب شده باشد، از قسمت تجهیزات نصب شده می توان آن را مشاهده کرد. گاهی اوقات ماشین های به فروش گذاشته شده دارای قیمت های بالایی می باشند که دلیل این قیمت بالا می تواند وجود تجهیزات خوب بر روی ماشین باشد.اسپرت

در این بخش شما قادر هستید که بر روی ماشین های خود تجهیزات مناسب نصب کنید تا راننده ی شما با قدرت بیشتری در پیست مسابقه بدهد و حریف های شما را پشت سر بگذارد.
برای نصب تجهیزات بر روی ماشین خود، شما باید برند ماشین مورد نظر را انتخاب کنید، سپس مدل ماشین و پس از آن ماشین مورد نظر را انتخاب کرده و تجهیزات مورد نیاز را از قسمت انبار تجهیزات انتخاب کرده و بر روی ماشین نصب کنید.

انبار تجهیزات:

در این قسمت شما می توانید تجهیزات ماشین انتخاب شده را مشاهده کنید. تجهیزات موجود در این بخش دارای سلامتی خاص خود هستند و در صورتی که تجهیزات بر روی ماشین شما نصب گردند، بعد از اتمام مسابقه و بسته به مسیر کلی مسابقه از سلامتی هر یک از تجهیزات کاسته خواهد شد. دقت داشته باشید که نیترو را فقط یک بار می شود استفاده کرد.

تجهیزات نصب شده:

در این قسمت شما می توانید تجهیزات موجود بر روی ماشین خود را مشاهده کنید و در صورت نیاز تجهیزات اضافی را جدا کرده و یا تجهیزات قویتری بر روی ماشین خود نصب کنید.شرکت در تورنومنت

تمام تورنومنت های موجود در بازی از ساعت 9 صبح هر روز شروع شده و هر کدام راس ساعت خاص خود برگزار می شوند. تورنومنت های مختلف در ساعت های خاصی که مدیریت بازی از قبل تایین کرده است شروع می شوند و تا ساعت 12 هر شب این روند ادامه دارد و آخرین تورنومنت در هر روز در ساعت 12 برگزار می شود.
شركت در تورنومنت‌ها فرايندي 4 مرحله‌اي است كه با انتخاب تونومنت آغاز شده و سپس با انتخاب ماشين و راننده ادامه مي‌يابد و در آخرين مرحله نيز پس از به صفر شدن زمانسنج، تورنومنت برگزار خواهد شد. براي انتخاب هر كدام از اين مراحل مي‌توانيد بر روي تصوير و متن مربوط به هر گام در زير بخش شركت در تورنومنت كليك كنيد.

انواع تورنومنت:

در حال حاضر 3 نوع تورنومنت سرعت، شهر و استقامت وجود دارد كه كاربران مي‌توانند در آنها شركت كنند. هر نوع تورنومنت نيز متشكل از چندين پيست مسابقه مختلف است كه كاربر با توجه به علاقه و وضعيت تيم خود مي‌تواند در آنها شركت نمايد. براي انتخاب تورنومنت، ابتدا بر روي آيكون نوع تورنومنت مورد نظر كليك كنيد. سپس با كليك بر روي تصوير كاپ كه نمايانگر پيست مسابقه است از مشخصات تورنومنت مطلع شويد. در صورت تمایل به مشاهده اطلاعات بیشتر می توانید بر روی مشخصات تورنومنت کلیک کنید تا جزئیات بیشتری به نمایش در بیاید.

شرکت در تورنومنت:

بعد از انتخاب تورنومنت مورد نظر خود، دو مرحله دیگر را نیز باید پشت سر بگذارید تا ثبت نام شما در تورنومنت کامل بشود.

مرحله دوم انتخاب ماشین برای تورنومنت می باشد. باید دقت داشته باشید که ماشینی که می خواهید انتخاب کنید در بین ماشین های مجاز آن تورنومنت وجود داشته باشد. همچنین می توانید از این قسمت تجهیزات نصب شده بر روی ماشین را نیز بررسی کنید. یکی از نکات مهم در ماشین سلامت قسمت های مختلف آن از جمله موتور ماشین می باشد که در صورتی که سلامت آن کاهش پیدا کرده باشد می توانید از قمست ماشین های شما، ماشین خود را تعمیر کنید.

در مرحله آخر می توانید یکی از بهترین راننده های خود را برای شرکت در تورنومنت انتخاب کنید. دقت داشته باشید که راننده ای که در انتظار تورنومنت، در حال تمرین و یا در حال مسابقه باشد را نمی توانید برای شرکت در تورنومنت جدید انتخاب کنید و فقط راننده ای که در حالت آماده می باشد را می توانید انتخاب کنید.

پس از پایان مراحل ثبت نام در تورنومنت، به اندازه هزینه ورودی از سکه و یا اعتبار تیم شما کم خواهد شد و پس از صفر شدن زمان سنج، مسابقات شروع خواهد شد.

لیست کامل تورنومنت ها

در این قسمت شما می توانید لیست تمام تورنومنت های فعال در بازی را مشاهده کنید. همچنین با کلیک بر روی تورنومنت ها ماشین های مجاز آن تورنومنت ها به نمایش در می آید و می توانید با توجه به امتیازی که دارید و تورنومنت های آینده تیم خود ماشین مناسب برای تیم را خریداری کنید.تورنومنت های شما

با ورود به صفحه تورنومنت های شما می توانید از وضعیت تورنومت های آتی، تورنومنت های شروع شده و تورنومنت های تمام شده تیم خود مطلع شوید.

تورنمنت های شروع نشده

پس از ثبت نام در تورنومنت، تا صفر شدن زمان سنج آن تورنومنت به قسمت تورنومنت های شروع نشده منتقل می شود. تا زمانی که زمان سنج صفر نشود مسابقات تورنومنت شروع نخواهد شد و شما در صورت تمایل می توانید با استفاده از کلید انصراف از تورنومنت، از تورنومنت خارج شوید.

تورنمنت های شروع شده

زمانی که زمان سنج مربوط به تورنومنت ها صفر می شود، تورنومنتی که در آن ثبت نام کرده اید به قسمت تورنومنت های شروع شده منتقل می شود.

زمانی که تورنومنت به این قسمت منتقل شد می توانید از قسمت مشخصات تورنومنت، جدول مسابقات را زیر نظر داشته باشید و گروهی که در آن قرار گرفته اید را مشاهده کنید.

همچنین زمانی که مسابقه شما شروع بشود می توانید گزارش زنده مسابقه را نیز تماشا کنید.

بعد از به پایان رسیدن مسابقه اگر شما پیروز شده باشد به مرحله بعد راه پیدا خواهید کرد؛ برای مشاهده گروهی که در آن قرار گرفته اید می توان به جدول مسابقات بازگشت و در صورتی که تمام مسابقات مرحله ای که در آن بودید به اتمام رسیده باشد، گروه بندی مرحله بعدی انجام می گیرد و میتوانید گروهی که در آن قرار دارید را مشاهده کنید. همچنین می توانید نتیجه مسابقات پایان یافته را نیز مشاهده کنید.

تورنمنت های تمام شده

تورنومنت به اتمام رسیده تورنومنتی است که تمام مراحل آن برگزار شده و تمام شده باشند. امکان دیگری که برای کاربران در این قسمت در نظر گرفته شده است، مشاهده گزارشات ضبط شده مسابقات به اتمام رسیده است. برای مشاهده گزارشات ضبط شده، پس از ورود به صفحه تورنومنت های شما و بخش تورنومنت های تمام شده، پس از پیدا کردن تورنومنت مورد نظر از بین 20 تورنومنت آخری که تیم شما در آن شرکت کرده است، بر روی دکمه جدول مسابقات کلیک کنید. سپس در صفحه جدول مسابقات و در مرحله مورد نظر، بر روی آیکون میکروفون (مشاهده گزارش ضبط شده) کلیک نمایید.ساخت تورنومنت دوستانه

شما می توانید با ساخت تورنومنت دوستانه با دوستان خود در یک مسابقه به رقابت بپردازید و مهارت راننده های خود را به نمایش بگذارید. همچنین می توانید با شرکت دادن راننده هایی با مهارت یکسان و ماشین های متفاوت، ماشین هایی که قدرت بیشتری دارند را شناسایی کرده و در مسابقات خود از آنها استفاده بنمایید.

در هنگام ساخت تورنومنت دوستانه، بسته به تعداد حداکثری شرکت کنندگانی که قرار می دهید، می توانید برای مسابقه خود جایزه در نظر بگیرید. دقت داشته باشید که زمان ساخت تورنومنت 10%
کل جوایز از شما هزینه ساخت تورنومنت دریافت خواهد شد و این هزینه حتی در صورتی که تورنومنت انجام نشود و حذف گردد نیز به تیم شما برگشته نخواهد شد.
هزینه ورودی تورنومنت مساوی است با مجموع جوایزی که در نظر می گیرید تقسیم بر تعداد شرکت کنندگان آن.

پس از ساخت تورنومنت دوستانه، شما به صفحه شرکت در تورنومنت منتقل می شوید و می توانید پس از شرکت در آن دوستان خود را برای شرکت در تورنومنت دوستانه دعوت کنید.

جستوجو تورنومنت دوستانه

در صورتی که شما در جستوجوی تورنومنت دوستانه ای هستید که در آن شرکت بکنید، می توانید به قسمت جستجو تورنومنت مراجعه کنید و در این بخش به دنبال تورنومنت مورد نظر خود باشید.
تنها کافیست تنظیمات مورد نظر خود را انجام بدهید و بر روی جست و جو کلیک کنید تا تورنومنت های دوستانه موجود را برای شما به نمایش در بیاورد.نامه

از طریق منوی نامه می توانید با سایر بازیکنان ارتباط برقرار نمایید و یا دیگران را برای پیوستن به بازی دعوت نمایید. تیم مدیریتی بازی نیز پیام هایی را از طریق همین صفحه برای شما ارسال خواهد کرد. دقت نمایید که به هیچ عنوان تیم مدیریت بازی از شما تقاضای نام کاربری و رمز عبور و اطلاعات شخصی شما را نخواهد داشت و در صورتی که فردی چنین اطلاعاتی را از شما تقاضا کرد به خواسته وی توجه نکرده و مشخصات او به همراه متن نامه مورد نظر را برای مدیران بازی ارسال نمایید. صفحه نامه در بازی شامل 4 بخش است که در ادامه به آنها می پردازیم:

ارسال پیام:

اگر بخواهید برای یکی از بازیکنان، پیامی ارسال نمایید، پس از ورود به صفحه نامه بایستی بر روی آیکون ارسال پیام کلیک نمایید. سپس در صفحه جدیدی که باز می شود، نام تیم مورد نظر را در بخش گیرنده وارد نمایید. دقت کنید که نام تیمها فقط می تواند فارسی باشد. سپس موضوع و متن پیام خود را نیز مشخص کرده و پس از تکمیل تمام بخش ها، بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید. همچنین از طریق مراجعه به پروفایل کاربر و انتخاب گزینه ارسال پیام می توانید برای او پیام داخل بازی بفرستید.

پیام های ورودی:

نامه هایی که برای شما ارسال شده اند در این قسمت قرار میگیرند. برای دیدن محتوای یک نامه روی عبارت موضوع نامه در ردیف مورد نظر کلیک نمایید. در صفحه ای که باز می شود امکان پاسخ دادن به پیام توسط کلیک بر روی دکمه پاسخ وجود دارد. همچنین برای دیدن پروفایل کاربری که نامه را برای شما ارسال نموده است بر روی نام فرستنده در ردیف مربوطه کلیک نمایید.
اگر بخواهید یک یا چند نامه را پاک کنید باید در ردیف های مورد نظر، باکس کوچک سمت چپ را تیک زده و سپس روی دکمه حذف کلیک نمایید. اگر بخواهید تمام پیام های ورودی موجود را حذف نمایید، باید تیک باکس موجود در بالاترین ردیف (بالاتر از ردیف شماره 1) را بزنید و سپس دکمه حذف را کلیک نمایید. دقت نمایید که در این صفحه فقط 50 نامه اخیر شما ذخیره می شود و نامه های قدیمی تر با نامه های جدید جایگزین می شوند.

پیام های ارسالی:

برای مشاهده پیام هایی که شما برای دیگران ارسال نموده اید می توانید از طریق گزنیه پیام های ارسالی اقدام نمایید. کلیک بر روی عبارت گیرنده در یک ردیف شما را به پروفایل آن کاربر هداست خواهد کرد و کلیک بر روی موضوع در یک ردیف شما را به متن نامه مورد نظر هدایت خواهد کرد. در این صفحه نیز 50 نامه اخیر ذخیره می شود و حذف کردن پیامها نیز مشابه حذف پیامهای ورودی است.

پیام های مشاور:

برای مشاهده ی پیام های مشاور بازی، مدیریت بازی و تیم پشتیبانی بازی می توانید از طریق گزینه ی پیام های مشاور اقدام نمایید. دقت داشته باشید که تمام پیام های مشاور بازی، مدیریت بازی و تیم پشتیبانی بازی را فقط و فقط از این قسمت میتوانید مشاهده کنید و به هیچ عنوان پیام های مشاور بازی، مدیریت بازی و تیم پشتیبانی بازی در قسمت پیام های ورودی دیده نمی شوند.

پیام های پشتیبانی:

برای مشاهده ی گزارش تخلف های ارسال شده توسط شما و پیگیری موضوع میتوانید از طریق گزینه ی پیام های پشتیبانی اقدام نمایید. دقت داشته باشید که پشتیبانی بازی در از همین قسمت به شما پاسخ گو هستند.

دعوت نامه:

اگر دوستی دارید که می خواهید او را نیز به این بازی دعوت کرده و با هم لذت مسابقه دادن را تجربه کنید، می توانید از این بخش استفاده نمایید. با رفتن به بخش دعوت نامه از منوی نامه، می توانید با استفاده از آدرس ایمیل یاهو، جیمیل و یا با بنرهای تهیه شده که مخصوص اکانت شماست، دیگران را به بازی دعوت نمایید. برای دعوت یک بازیکن از اکانت یاهو خود بر روی دکمه یاهو و برای دعوت دیگران از اکانت جیمیل خود بر روی دکمه جیمیل کلیک نمایید. در این صورت با پیوستن بازیکن به بازی و کسب 1000 امتیاز توسط او، شما 15000 سکه جایزه می گیرید.
همچنین با قراردادن یکی از 3 بنر موجود در وب سایت خود و پیوستن بازیکنانی که بر روی این بنر کلیک می کنند به بازی، در صورتی که رسیدن امتیاز فرد به 1000 ، شما 20000 امتیاز سکه جایزه می گیرید.بانک

از طریق صفحه بانک می توانید برای خرید اعتبار و یا مشاهده لیست پرداختهای قبلی خود اقدام نمایید.

پرداخت مبلغ به سه شیوه آنلاین، پرداخت کارت به کارت ،فیش بانکی و شارژ با تلفن امکان پذیر است.

در حال حاضر قیمت هر اعتبار، 1 ریال در نظر گرفته شده است.

توجه نمایید که میزان اعتبار رایگان اهدایی از سوی سایت به صورت تصاعدی محاسبه می شود و هر چقدر مبلغ واریزی بیشتر باشد، این میزان اعتبار هدیه نیز به صورت تصاعدی بیشتر است. مثلا: با پرداخت 50 هزار ریال، تعداد 50 هزار اعتبار به همراه 23494 اعتبار رایگان بیشتر دریافت می کنید که در مجموع 73494 اعتبار خواهد بود. با پرداخت 100 هزار ریال، تعداد 100 هزار اعتبار به همراه 50000 اعتبار رایگان بیشتر دریافت می کنید که در مجموع 150 هزار اعتبار خواهد شد. یعنی اگر فردی 2 مرتبه مبلغ 50 هزار ریال پرداخت نماید (یعنی مجموعا 100 هزار ریال)، در مجموع 146988 اعتبار دریافت می کند. اما اگر همین فرد به یکباره مبلغ 100 هزار ریال را پرداخت نماید، 150 هزار اعتبار دریافت می کند که از حالت قبل 3012 اعتبار بیشتر است.

دقت نمایید که اطلاعات وارد شده صحیح باشد. در غیر اینصورت مدیریت بازی سرعت بیشتر هیچگونه مسوولیتی را نمی پذیرد.


روش خرید آنلاین:

این شیوه بهترین شیوه خرید است که برای کاربران مزایای ویژه ای دارد. سهولت و سرعت در خرید، عدم نیاز به وارد کردن اطلاعاتی مثل تاریخ و شماره ارجاع و دریافت بیشترین میزان اعتبار رایگان اهدایی از سمت سایت، برخی از این مزایاست.

روش خرید کارت به کارت:

ابتدا مبلغ ریالی مورد نظر خود را در کادر مبلغ وارد نمایید. سیستم به طور اتوماتیک به شما می گوید که با این مبلغ چه مقدار اعتبار می توانید بخرید. در بخش اعتبار رایگان، میزان اعتبار ای که مدیر سایت به صورت رایگان به شما هدیه می دهد به نمایش در می آید. در کادر روبروی عبارت اعتبار کل نیز میزان کل اعتبار ای که پس از تأیید پرداخت مبلغ به شما ارائه می شود قابل مشاهده است.


شماره کارت بانکی خود را در بخش مربوطه وارد کنید. ( بسته به نوع کارت و بانک باید عددی 16 یا 20 رقمی را وارد نمایید )

شماره ارجاعی که از طرف بانک دریافت نموده اید را نیز در بخش مربوطه وارد نمایید.

نام بانک را وارد نمایید.

تاریخ پرداخت را مشخص کنید.

پس از مرور مجدد و با دقت اطلاعات وارد شده، بر روی دکمه تأیید کلیک نمایید.

روش خرید از طریق فیش بانکی:

ابتدا مبلغ ریالی مورد نظر خود را در کادر مبلغ وارد نمایید. سیستم به طور اتوماتیک به شما می گوید که با این مبلغ چه مقدار اعتبار می توانید بخرید. در بخش اعتبار رایگان، میزان اعتبار ای که مدیر سایت به صورت رایگان به شما هدیه می دهد به نمایش در می آید. در کادر روبروی عبارت اعتبار کل نیز میزان کل اعتبار ای که پس از تأیید پرداخت مبلغ به شما ارائه می شود قابل مشاهده است.


شماره فیش پرداخت شده در بانک را در بخش مربوطه وارد کنید. ( بسته به نوع فیش و بانک باید عددی 5 تا 30 رقمی را وارد نمایید )

شماره ارجاعی که از طرف بانک دریافت نموده اید را نیز در بخش مربوطه وارد نمایید.

نام بانک را وارد نمایید.

تاریخ پرداخت را مشخص کنید.

پس از مرور مجدد و با دقت اطلاعات وارد شده، بر روی دکمه تأیید کلیک نمایید.

روش خرید از طریق شارژ با تلفن:

شما میتوانید با شماره ی 9099070370 تماس گرفته و با وارد کردن کد کاربری خود علاوه بر گرفتن راهنمایی های مفید ، اعتبار هم کسب بکنید. برای این کار ابتدا باید کد کاربری خود را به دست بیارید، برای به دست آوردن کد کاربری میتوانید از طریق منوی مدیریت به قسمت مشاهده پروفایل برید تا کد کاربری خود را در قسمت آدرس بار در بالای مرورگر خود مشاهده کنید و یا اینکه به قسمت بانک، شارژ با تلفن مراجعه کنید و کد کاربری خودتون رو در اون قسمت مشاهده کنید.


این روش خرید اعتبار بسیار ساده میباشد و بهترین روش برای افرادیست که دسترسی به کارت بانک ندارند.

دقت داشته باشید که این شماره در سراسر ایران به پیش شماره نیازی ندارد و فقط با تلفن ثابت قابل استفاده است.

هزینه ی تماس دقیقه ای 5.000 ريال و اعتبار پرداختی به شما در هر دقیقه معادل 5.000 ريال میباشد.


کاربران گرامی دقت داشته باشن که خرید اعتبار از پرداخت آنلاین ، کارت به کارت و فیش بانکی دارای حداقل 40% اعتبار رایگان میباشد در حالی که شارژ با تلفن دارای هیچ اعتبار رایگانی نمیباشد. پس دقت داشته باشید که استفاده از روشهای دیگه به نفع شما خواهد بود.

تبدیل اعتبار به سکه:

در صورتی که برای تیم خود به سکه بیشتری نیاز داشتید می توانید به این قسمت از بانک مراجعه کنید در قبال هر اعتبار خود، 10 سکه دریافت کنید.


لیست پرداخت:

برای مشاهده لیست تمامی پرداختهایی که تا این لحظه داشته اید و یا تصحیح اطلاعات پرداختهایی که هنوز توسط مدیریت تیم بررسی نشده اند، به صفحه لیست پرداختها مراجعه نمایید. در این صفحه علاوه بر مشاهده اطلاعات پرداخت، می توانید نسبت به تأیید و یا عدم تأیید پرداخت نیز مطلع شوید. همچنین در صورتی که پرداخت شما نیاز به ارتباط با مدیریت بازی و پیگیری دارد میتوانید با کلیک بر روی " " با مسئول امور مالی بازی ارتباط برقرار کنید و پرداخت خود را پیگیری کنید.اصطلاحات مربوط به راننده

نام مستعار :

برای اینکه راننده شما از دیگر رانندگان متمایز شود، بهتر است نام مستعار مناسبی برای راننده خود انتخاب کنید. برای تغییر نام مستعار راننده، پس از مراجعه به بخش راننده های شما از منوی راننده، بر روی تصویر مداد کلیک کنید و نام مستعار مناسب را وارد نمایید.

شجاعت :

شجاعت راننده فاکتور تاثیر گزاری در محاسبه احتمال تصادف به شمار می رود. هر قدر راننده شجاع تر باشد، احتمال تصادف کاهش می یابد. علاوه بر این، راننده های شجاع تر، سریعتر نیز رانندگی می کنند.

تجربه :

تجربه راننده فاکتور مهمی در محاسبه احتمال تصادف به شمار می رود. هر قدر تجربه راننده بیشتر باشد، احتمال تصادف کاهش می یابد. فقط با برد در مسابقات میزان تجربه افزایش پیدا می کند .

سرعت عمل :

سرعت عمل راننده فاکتور مهمی در محاسبه احتمال تصادف به شمار می رود. هر قدر سرعت عمل راننده بیشتر باشد، احتمال تصادف کاهش می یابد.

استقامت :

استقامت راننده یکی ویژگی‌هایی است که در محاسبه احتمال تصادف و پایین آمدن آمادگی راننده تاثیر مستقیم دارد.

دست فرمان :

دست فرمان راننده فاکتور تعیین کننده ای در مسابقات در شهر می باشد و هر چقدر مقدار آن بیشتر باشد راننده در ترافیک های سنگین بهتر عمل می کند .

آمادگی :

در میان تمام ویژگی های راننده، آمادگی او بیشترین تأثیر را در محاسبه احتمال تصادف دارد. هر قدر راننده آماده تر باشد، احتمال تصادف کاهش می یابد و همچنین راننده های با آمادگی بیشتر با سرعت بیشتری رانندگی می کنند. پس قبل از شرکت در هر مسابقه ، آمادگی راننده خود را در نظر بگیرید.

سن :

هر مقدار سن راننده بیشتر باشد آمادگی راننده سریعتر کاهش پیدا خواهد کرد . به سن راننده های شما هر روز 0.2 اضافه خواهد شد. راننده های بالای 40 را نمی توان خرید و فروش کرد و همچنین از راننده های بالای 45 سال نمیتوان در مسابقات استفاده کرد.

میدان دید :

در بخش هایی از پیست که روشنایی در حالت غروب و یا شب باشد، رانندگانی که میدان دید بهتری داشته باشند با سرعت بیشتری رانندگی می کنند. میدان دید در حالتی که روشنایی پیست در حالت آفتابی باشد تأثیری چندانی در سرعت رانندگی ندارد.

روحیه :

بالا بودن روحیه موجب کاهش احتمال تصادف میشود. تعداد برد و باخت های هر راننده بر روی روحیه تاثیر مستقیم دارد.

گواهینامه :

دو نوع گواهینامه وجود دارد، پایه 1 و پایه 2. رانندگانی که گواهینامه پایه 1 دارند تجربه بیشتری نیز داشته و در مسابقات بهتر عمل می‌کنند و احتمال تصادف کمتری دارند. این رانندگان قیمت بیشتری نیز دارند و برای استخدام این راننده‌ها باید پول بیشتری بپردازید.

آموزشگاه :

با فرستادن رانندگان خود به آموزشگاه می‌توانید مهارتهای راننده را افزایش دهید. برای این کار کلاس‌های آموزش رانندگی متفاوتی وجود دارد که هر کدام به تناسب میزان افزایش مهارتها، هزینه‌ای را نیز برای شما در بر خواهد داشت و مدت زمانی طول خواهد کشید که در طول این زمان راننده نمی‌تواند در تورنومنت‌ها شرکت نماید.

اموزش های سکه ای:

شما برای استفاده از آموزش های سکه باید در مسابقات بازی شرکت کرده و سکه به دست بیاورید و پس از به دست آوردن سکه ی مورد نیاز، از آموزش های در نظر گرفته شده استفاده کنید. دقت داشته باشید که آموزش های سکه ای بسته به نوع آموزش مقدار مشخصی به سن راننده ی شما اضافه می کنند. شما برای استفاده از آموزش های سکه ای بهتره باید به سطوح بالاتری دست پیدا کنید تا از آموزش های سریعتر با سرعت آموزش بیشتر بحره مند بشوید. به خاطر اینکه زمان آموزش راننده شما نمی توانید از راننده ی خود استفاده کنید، بهتر است راننده های خود را در شب ها و یا زمانی که قصد بازی کردن ندارید به آموزش گاه بفرستید.

آموزش های اعتباری:

آموزش های اعتباری سریع ترین و موثر ترین روش های آموزشی برای راننده های شما می باشند و به خاطر سرعت بالای این آموزش ها، تاثیری بر روی سن راننده ها ندارند. در صورتی که شما تمایل دارید راننده هایی با مهارت بالا و سن کم داشته باشید و دوست دارید سکه های خودتان را برای موارد ضروری نگه دارید؛ بهترین روش برای آموزش راننده های شما، استفاده از آموزش های اعتباری می باشد. دقت داشته باشید که در صورت استفاده از آموزش های اعتباری بهتر است شما از آموزش های پشت سر هم استفاده کنید و مهارت های راننده ی خودتان را افزایش دهید و با ثبت نام در مسابقات، از پشت سر گذاشتن رقبا لذت ببرید.


اصطلاحات مربوط به ماشین

برند :

برند خودرو به نام کارخانه یا نشان تجاری سازنده خودرو اطلاق می شود.

مدل :

هر برند خودرو ممکن است مدلهای مختلفی ماشین تولید نماید.

شماره پلاک :

شماره پلاک ماشین، یک شماره ی خاص می باشد و برای هر ماشین یک شماره پلاک منحصر به فرد در نظر گرفته می شود. شما میتوانید با استفاده از شماره پلاک ماشین خود، ماشین مورد نظر را برای تعمیر، فروش و یا اسپرت کردن راحت تر پیدا کنید..

نوع :

خودروها در دو نوع سواری (Sedan) و شاسی بلند (SUV) موجود هستند. خودروهای شاسی بلند در جاده های خاکی عملکرد بهتری دارند و خودروهای سواری در جاده های آسفالت.

حجم موتور :

یکی از مشخصه های خودروست که میزان مجموع حجم سیلندرهای خودرو را بیان می کند.

سیلندر :

تعداد سیلندر خودرو عامل تأثیرگذار بر احتمال تصادف و سرعت نیست و فقط جزئی از مشخصات خودرو به شمار می‌رود.

قدرت موتور :

قدرت موتور خودرو در سرعت و شتاب خودرو تأثیر دارد.

شتاب :

شتاب خودرو یکی از عوامل بسیار مهم در اندازه سرعت ماشین مخصوصا در مسابقه های شهر می باشد .

سرعت :

سرعت ماشین مهمترین عامل موفقیت در هنگام مسابقه است که بیشترین تأثیر را در محاسبه سرعت در هنگام مسابقه دارد. این فاکتور در مسابقات سرعت تاثیر تعیین کننده تری دارد .

کنترل :

کنترل خودرو (Handling) عامل بسیار مهمی در پیچ های تند می باشد .

استهلاک :

استهلاک خودرو عاملی است که در کاهش سطح سلامت موتور، شاسی، سپر و دیگر اجزاء خودرو تأثیر می‌گذارد. اگر دقت کنید به مرور که خودرو در تورنومنت‌ها شرکت می‌کند (حتی اگر تصادف نداشته باشد) خودرو مستهلک می شود . خودروهای متفاوت، ضریب استهلاک متفاوتی دارند و خودروهای با قدرت موتور بیشتر سریعتر مستهلک می‌شوند. توجه کنید که حتی در صورت عدم استفاده از خودرو و شرکت نکردن در تورنومنت نیز خودروی شما مشمول استهلاک روزانه به مقدار 0.1 می گردد .

اصطلاحات مربوط به تجهیزات ماشین

نیترو :

یکی از تجهیزات جانبی خودرو است که در صورت نصب بر روی خودرو بر روی افزایش سرعت و شتاب در طول تورنومنت تأثیر محسوس و زیادی دارد.

زنجیر چرخ :

زنجیر چرخ فقط در بخش‌هایی از پیست که آب و هوا برفی باشد به کمک شما می‌آید و در افزایش سرعت و کاهش احتمال تصادف در این نوع آب و هوا تأثیر بسیار زیادی دارد.

سپر :

کیفیت خوب سپر خودرو در کاهش صدمه به شاسی و موتور خودرو را موثر هست. تعمیر سپر ارزان‌قیمت‌تر از تعمیر شاسی و موتور است.

روغن موتور :

روغن موتور عاملی است که در سلامت موتور خودرو در طول تورنومنت تأثیر دارد و استهلاک موتور را کاهش می‌دهد.

تایر و رینگ :

تایر ها و رینگ‌ها در افزایش پایداری و فرمان پذیری تا حد خیلی کمی موثر هستند.

توربو شارژ :

یکی از عوامل مهم تاثیر گذار بر روی سرعت و شتاب می باشد ، سلامت توربو شارژ باعث میشود این قطعه با حداکثر توان خود کار کند .

سیستم ترمز :

این سیستم در پایین آوردن احتمال تصادف نقش اساسی ایفا می کند . از سیستم های پیشرفته ی ترمز برای پایین آوردن احتمال تصادف استفاده کنید .

سیستم کنترل :

این سیستم در بالا بردن فرمان پذیری خودرو در شرایط آب و هوایی نامساعد و مسابقات در شهر تاثیر مستقیم دارد .

عوامل موثر بر احتمال تصادف :

ترافیک مهمترین عامل در محاسبه احتمال تصادف است. پس از ترافیک، آب و هوا عامل موثر دوم به شمار می‌رود. آمادگی راننده عامل موثر بعدی است که پس از ترافیک و آب هوا جایگاه سوم در افزایش احتمال تصادف را دارد. پس از آن، عامل شجاعت راننده موثر است. مهارتهای راننده وهمچنین روحیه راننده در مقام بعدی می باشند در تجهیزات ماشین می توان به سیستم ترمز پیشرفته و زنجیر چرخ نیز در آب و هوای برفی اشاره کرد که آخرین عوامل موثر بر افزایش یا کاهش احتمال تصادف هستند .
چهار نوع تصادف در بازی پیش بینی شده است:
 • تصادف خفیف: در صورتی که ماشین شما در پیست دچار تصادف خفیف شود، 1 ثانیه از رقبا عقب میفتد.
 • تصادف سبک: در صورتی که ماشین شما در پیست دچار تصادف سبک شود، 3 ثانیه از رقبا عقب میفتد.
 • تصادف متوسط: اگر خودرو شما دچار تصادف معمولی شود، 5 ثانیه از رقبا عقب میفتد.
 • تصادف سنگین: هنگامی که یک تصادف سنگین رخ می‌دهد 7 ثانیه از رقبا عقب میفتد.

اصطلاحات مربوط به تورنومنت

سرعت :

تورنومنت سرعت، تورنومنتی است که سرعت و شتاب خودرو شرکت کننده در آن اهمیت بسیاری دارد و خودروهایی در این نوع تورنومنت موفق‌تر هستند که سریعتر حرکت کنند.

شهر :

تورنومنت شهر دارای ترافیک بیشتری نسبت به سایر تورنومنت‌هاست و احتمال تصادف در آن بیشتر است.

استقامت :

در تورنومنت استقامت، استهلاک خودروها بیشتر از سایر تورنومنت‌هاست و آمادگی راننده تأثیر بسیار زیادی در موفقیت تیم و کاهش احتمال تصادف در این نوع تورنومنت دارد.

دوستانه :

تورنومنت دوستانه، تورنومنتی است که به دست تیم های قوی ساخته می شوند و در آن راننده‌های با تجربه و با مهارت بیشتری را باید شرکت بدهید. برنده شدن در این نوع تورنومنت‌ها فقط از رانندگان متخصص بر می‌آید. شما در هر 24 ساعت فقط یک بار میتوانید در تورنومنت های دوستانه شرکت کنید.

تعداد مرحله :

تورنومنت‌ها بسته به نوع آنها و تعداد شرکت کنندگان آنها ممکن است چندین مرحله باشند که در حال حاضر تورنومنت‌های موجود در سایت 3 و یا 4 مرحله‌ای هستند. در هر مرحله، نیمی از شرکت کنندگان که امتیاز بیشتری کسب کرده باشند و در مقام‌های بالاتری باشند به مرحله بالاتر راه می‌یابند و مابقی شرکت کنندگان از دور مسابقات حذف می‌شوند. در مراحل بعد گروه‌های جدید به صورت تصادفی تشکیل می‌شوند و مسابقات ادامه می‌یابد و این عمل تکرار می‌شود تا جایی که در مرحله آخر نفرات برنده (3 نفر اول تورنومنت) مشخص شده و جایزه دریافت کنند.

ظرفیت شرکت کننده :

حداکثر تعداد شرکت کنندگان یک تورنومنت، تعداد افرادی است که می‌توانند در یک زمان در یک تورنومنت با هم به رقابت بپردازند.

تعداد شرکت کنندگان فعلی :

تعداد شرکت کنندگان فعلی، تعداد نفراتی را نشان می‌دهد که تا لحظه جاری در تورنومنت شرکت کرده‌اند.

تعداد دفعات شرکت در تورنومنت :

تعداد دفعات مجاز شرکت در تورنومنت نشان دهنده‌ی حداکثر تعداد رانندگانی است که یک تیم می‌تواند در یک تورنومنت داشته باشد. به عنوان مثال اگر این عدد، 3 باشد یعنی هر تیم می‌تواند حداقل 1 و حداکثر 3 راننده در این تورنومنت داشته باشد. روشن است که هر راننده برای حضور در تورنومنت به یک خودرو نیز نیاز دارد.

ظرفیت هر گروه :

ظرفیت هر گروه مشخص می‌کند که تورنومنت‌ها در گروه‌های چند نفره برگزار می‌شوند. مثلا اگر یک تورنومنت با 128 شرکت کننده آغاز شود و تورنومنت از 8 گروه تشکیل شده باشد، هر گروه 16 نفر تشکیل می‌شود و ظرفیت هر گروه 8 نفر خواهد بود.

حداقل امتیاز لازم :

شرط امکان حضور در هر نوع تورنومنت این است که حداقل امتیاز لازم برای ورود به آن تورنومنت را داشته باشید. بنابراین افرادی با امتیاز پایین نمی‌توانند در تورنومنت‌های مرحله بالا و پیشرفته شرکت کنند.

ورودیه :

برای امکان حضور در هر تورنومنت باید توسط شرکت کننده هزینه‌ای پرداخت شود. به این مبلغ، ورودیه می‌گویند.

تعداد دور :

هر مسابقه ممکن است از چندین دور تشکیل شود که با رقم تعداد دور بیان می‌شود.

مسافت :

طول پیست تورنومنت "مسافت کل" نام دارد و مسیر طی شده توسط شرکت کننده در هر لحظه با فاکتور مسافت طی شده بیان می‌شود.

بخش :

پیست تورنومنت از چندین بخش تشکیل می‌شود. هر بخش از پیست، نوع جاده، نوع آب و هوا و مشخصات خاص خود را دارد. در بخش مشخصات تورنومنت در منوی تورنومنت، با کلیک بر روی دکمه مشخصات مسابقات می‌توانید به جزئیات بخش‌های مختلف پیست هر تورنومنت دسترسی داشته باشید و با کلیک بر روی دکمه‌های راست و چپ، مشخصات هر بخش را ببینید

نوع جاده :

نوع جاده می‌تواند آسفالت و یا خاکی باشد. در جاده خاکی ماشین‌های شاسی بلند سریعتر حرکت می‌کنند و احتمال تصادف کمتری دارند.

آب و هوا :

آب و هوا می‌تواند آفتابی، بارانی، برفی و مه‌آلود باشد که هر کدام از این نوع آب و هوا می‌توانند بر سرعت حرکت خودروها و احتمال تصادف در جاده تأثیر بگذارند. در آب و هوای برفی استفاده از زنجیر چرخ در کاهش احتمال تصادف بسیار موثر است. آب و هوا پس از ترافیک بیشترین تأثیر در محاسبه احتمال تصادف را دارد.

ترافیک :

ترافیک مهمترین تأثیر را در افزایش احتمال تصادف دارد. به صورتی که هر قدر ترافیک جاده بیشتر باشد احتمال تصادف نیز افزایش می‌یابد. حجم ترافیک به 4 مقدار عنوان می‌شود. سبک، روان، متوسط، سنگین.

روشنایی روز :

روشنایی روز به سه حالت صبح، عصر و شب عنوان می‌شود. از ترکیب میدان دید راننده و روشنایی روز، بخضی از احتمال تصادف محاسبه می‌شود به این صورت که میدان دید راننده در عصر و شب در بررسی احتمال تصادف تأثیر دارد. شب هنگام احتمال تصادف از عصر و عصر هنگام احتمال تصادف از صبح بیشتر است.

امتیاز هفتگی

به مجموع امتیاز هایی که شما در یک هفته پس از کسب پیروزی در مسابقات مختلف در یک هفته به دست میاورید امتیاز هفتگی گفته میشود. شما میتوانید رتبه ی هفتگی خود را از منوی مدیریت بخش مشاهده پروفایل مشاهده کنید. همچنین با کلیک بر روی رتبه ی خود به قسمت امتیاز هفتگی رفته و امتیاز هفتگی رقیب های خود را نیز ببینید.

در انتهای هر هفته به پنج تیم برتر هفته که توانسته اند پس از یک هفته تلاش و رقابت در تورنومنت های مختلف بیشترین امتیاز را کسب کنند طبق لیست زیر اعتبار اهدا میشود:
   نفر اول 180.000 اعتبار
   نفر دوم 120.000 اعتبار
   نفر سوم 100.000 اعتبار
   نفر چهارم 70.000 اعتبار
   نفر پنجم 30.000 اعتبار

جوایز

پروژه بازی آنلاین "سرعت بیشتر"، یکی از ده ها پروژه موفق گروه نرم افزاری " نوآوران دنياي پارسيان" به شمار می رود که جهت توسعه فرهنگ تفریحات سالم در محیط وب فارسی طراحی و پیاده سازی شده است. از این رو مدیریت بازی سرعت بیشتر برای افزایش هر بیشتر مسابقات بازی و همچنین با هدف اهدای جوایز مختلف به دوست داران بازی و داشتن یادگاری این عزیزان از طرف بازی سرعت بیشتر، از ابتدا با شرکت های بزرگی همچون نوکیا، کاسیو، مروا و پرند جهت برگزاری تورنومت های خاص در بازی و اهدای جوایز به برنده های این مسابقات همکاری داشته و مسابقات مختلف و هیجان انگیزی برنامه ریزی و برگزار کرده است.

برای آشنایی با جوایز بازی سرعت بیشتر میتوانید از منوی جایزه ها استفاده کنید.

امیدواریم که شما هم از برنده های خوش شانس بازی سرعت بیشتر باشید.

سوالات متداول

در این قسمت شما می توانید پرسش هایی متداول بین کاربران بازی به همراه پاسخ آنها را مشاهد کرده و به جواب سوالات خود برسید.

در صورتی که سوال مورد نظر خود را در این قسمت پیدا نکردید می توانید از قسمت های دیگر راهنمای بازی استفاده بکنید تا به پاسخ سوالات خود برسید.

برای مشاهده پرسش های متداول می توانید موضوع مورد نظر خود را از بین موضوعات زیر انتخاب کنید:

12.1 راننده
12.2 ماشین و تجهیزات
12.3 تورنومنت
12.4 متفرقه

راننده

روحیه راننده چه مقدار در پیروزی در مسابقات تاثیر دارد؟

روحیه راننده تنها بر روی احتمال تصادف تاثیر گذار می باشد و تاثیر خاص دیگری ندارد.

چگونه باید راننده خود را به حراج بگذارم؟

برای به حراج گذاشتن راننده خود، شما می توانید از قسمت راننده های شما، راننده مورد نظر را انتخاب کرده و با استفاده از کلید حراجی در قسمت پایینی مشخصات راننده و پر کردن توضیحات در صورت نیاز، راننده خود را به حراج بگذارید. دقت داشته باشید که برای به حراج گذاشتن راننده شما باید 4.000 اعتبار در تیم خود داشته باشید.

کدام راننده بهتر است؟

شما برای خرید راننده باید به دو نکته توجه بکنید:
 • اگر می خواهید راننده خود را با استفاده از اعتبار آموزش بدهید، بهتر است از بین رانندگان جوان بازی یکی را انتخاب کرده و از آن استفاده بکنید. در صورتی که شما بتوانید راننده خود را در سن پایین با کسب پیروزی در مسابقات به یک راننده با تجربه تبدیل بکنید، یک راننده عالی خواهید داشت.
 • اگر می خواهید از آموزش های سکه ای استفاده بکنید، به مهارت های راننده بیشتر دقت بکنید و از راننده ای استفاده بکنید که مهارت های اولیه آن بیشتر باشد تا با استفاده از آموزش های سکه ای در زمان کمتری یک راننده آماده مسابقه دادن داشته باشید.
توجه داشته باشید که اسم راننده ها هیچ تاثیری در مسابقه دادن آنها ندارد و تنها عامل تایین کننده مهارت های آنها می باشد.

ماشین و تجهیزات

اگر هنگام اسقاط ماشین بر روی آن تجهیزات نصب شده وجود داشته باشد، چه اتفاقی برای تجهیزات خواهد افتاد؟

بعد از اسقاط ماشین، به اندازه نصب قیمت اولیه آن ماشین به سکه های تیم شما اضافه خواهد شد و تمام تجهیزات نصف شده بر روی آن ماشین هم به انبار تجهیزات تیم شما منتقل می شوند.

اگر از یک ماشین چند عدد داشته باشم چه کمکی به من خواهد کرد؟

در صورتی که شما چندین ماشین از مدل های مختلف داشته باشید، میتوانید در طول روز در تورنومنت های بیشتری شرکت کرده و امتیاز بیشتری هم به دست بیاورید. به این صورت که در زمانی که ماشین شما از تورنومنت خارج می شود و برای تعمیر قرار میدهید میتوانید با کمک ماشین دیگر بدون از دست دادن زمان در تورنومنت جدید ثبت نام کنید و منتظر پایان زمان تعمیر ماشین خود نشوید.

بهترین ماشین بازی، چه ماشینی می باشد؟

در اسپیدآپ تورنومنت ها هر کدام ماشین های مخصوص خود را دارا می باشند و شما نمی توانید با هر ماشینی در تورنومنت های موجود ثبت نام کنید. برای انتخاب بهترین ماشین شما ابتدا باید به ماشین های مجاز یک تورنومنت نگاه بکنید و از بین ماشین های مجاز آن تورنومنت بهترین گزینه را انتخاب کنید. برای اینکه متوجه بشوید بهترین ماشین کدام می باشد، باید به مشخصات آن ماشین و تجهیزاتی که میتوانی بر روی آن نصب کرد دقت کنید. هر چه ماشینی سرعت و کنترلش بیشتر و شتابش کمتر باشد، ماشین قدرتمند تری نیز می باشد. همچنین تجهیزاتی مثل توربو و کنترل نیز تاثیر زیادی می تواند در پیروزی شما داشته باشد.

از چه تجهیزاتی استفاده بکنم تا برنده بشوم؟

برای انتخاب تجهیزات برای اسپرت کردن ماشین خود، ابتدا باید به حساسیت مسابقه ای که در پیش رو دارید باید توجه بکنید. به طور مثال در مسابقات پارسیان که جزو تورنومنت های معمول در اسپیدآپ می باشد و هر روزه برگزار می شود، در مراحل اول این تورنومنت در صورتی که از تجهیزات سکه ای برای ماشین خود استفاده میکنید، مخصوصا توربو و کنترل که نقش مهمی در برنده شدن شما دارند، بهتر است که اجازه ندهید سلامت تجهیزات شما به کمتر از 80 درصد برسد و در صورتی که از تجهیزات اعتباری استفاده میکنید، تا سلامت 60 و یا 50 درصد هم میتوان نتیجه مناسب گرفت. البته سلامت های ذکر شده در بیشتر موارد مناسب مراحل اولیه تورنومنت ها می باشد و با افزایش مراحل و یا حساسیت مسابقه سلامت تجهیزات نیز افزایش می یابد. به طولی که در مراحل آخر مسابقات حساس برای کسب مقام اولی باید از تجهیزاتی با سلامت 100 استفاده بنمایید.

استهلاک ماشین به چه اندازه در پیروزی تاثیر دارد؟

استهلاک ماشین تاثیر زیادی در پیروزی های شما ندارد. تنها در مسابقات حساسی که مشخصات راننده ها و تجهیزات نصب شده بر روی ماشین نزدیک به هم هستند می توان تاثیر استهلاک را مشاهده کرد. هر چه استهلاک ماشین شما نزدیک به صد باشد، شانس پیروزی شما نیز بیشتر خواهد بود.

سلامت سپر تاثیری در سرعت و تصادف داره؟

سلامت سپر شما هر چه بیشتر باشد، سرعت ماشین شما در مسابقات نیز بیشتر خواهد بود. همچنین در تصادفات هر چه سلامت سپر ماشین بیشتر باشد آسیب کمتری به شاسی و موتور ماشین شما وارد خواهد شد.

چگونه تجهیزات خود را به فروش برسانم؟

شما برای فروش تجهیزات خود باید قطعات مورد نظر را بر روی ماشین قابل پشتیبانی آن نصب کنید و سپس ماشین را برای فروش قرار بدهید تا بازیکنان دیگر ماشین و تجهیزات همراه آن را از شما خریداری بکنند. دقت داشته باشید که قیمت تجهیزات نصب شده بر روی ماشین را شما باید با قیمت ماشین جمع کرده و برای فروش قرار بدهید. مثلا برای فروش یک توربو ای که یک میلیون ارزش دارد و ماشینی که باید بر روی آن نصب کرد دویست هزار سکه ارزش دارد را باید به قیمت 1.200.000 (یک میلیون و دویست هزار) سکه برای فروش قرار بدهید.

تجهیزات خود را به چه قیمتی به فروش بگذارم؟

قیمت تجهیزات در بازی بسیار متفاوت می باشد و بسته به مسابقاتی که در بازی برگزار میگردد، قدرت تجهیزات، کاربرد آنها، قدرت ماشینی که تجهیزات مناسب آن می باشد، محل خرید تجهیزات، سلامت تجهیزات و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. تجهیزات سکه ای با توجه به قیمت اولیه ای که دارند و سلامت آنها را می توان به سادگی قیمت گذاری کرد، اما برای تایین قیمت تجهیزات اعتباری شما میتوانید به قسمت خرید ماشین از کاربران مراجعه کنید و قیمت تجهیزاتی که به فروش گذاشته شده اند را نگاه کنید و به همان نسبت تجهیزات خود را برای فروش قرار بدهید. همچنین میتوانید با مشورت با بازیکنان با تجربه که در انجمن بازی فعالیت دارند قیمت تجهیزات مورد نظر خود را به دست بیاورید.

نیترو را چند بار می توان استفاده نمود؟

نیترو تنها در یک مسابقه کاربرد دارد و بعد از اتمام هر مسابقه شما باید یک نیترو جدید بر روی ماشین خود نصب کنید.

تورنومنت

برای پیروزی در تورنومنت های مهم که رقابت سنگینی در آنها وجود دارد باید از چه راننده ای استفاده بکنیم؟

برای پیروزی در تورنومنت های بزرگ اسپیدآپ، بهتر است که از رانندگانی با مهارت های صد و هم چنین تجربه صد استفاده بکنید. دقت داشته باشید که هر چه سن راننده شما کمتر باشد، با سرعت بیشتری در مسابقات رانندگی می کند، پس از راننده های جوان استفاده کنید.

چند وقت یک بار می توان از تورنومنت های دوستانه استفاده کرد؟

شما در طول 24 ساعت محدودیتی در تشکیل تورنومنت های دوستانه ندارید، اما در هر 24 ساعت فقط یک بار می توانید در تورنومنت های دوستانه شرکت بکنید.

متفرقه

آیا داشتن بیش از یک تیم در بازی تخلف می باشد؟

خیر تخلف نیست. اما در رابطه با داشتن چند تیم در بازی قوانین خاصی وجود دارد که در صورتی که دارای چند تیم در بازی می باشید باید قوانین موجود را رعایت کنید.

چرا من نمیتوانم پیامی ارسال بکنم؟

تیم هایی که در سطوح اولیه بازی هستند به دلایل امنیتی قادر به دریافت پیام از طرف کاربران دیگر نمی باشند. همچنین در بازی اسپیدآپ به دلیل حفظ امنیت کاربران در بازی ارسال تعدادی از کلمات موجود در پیام ها مجاز نمی باشد و شما نمیتوانید در پیام های خود از آنها استفاده بکنید.

چکونه اعتبار رایگان به دست بیاوریم؟

برای به دست آوردن اعتبار رایگان شما می توانید با شرکت در تورنومنت ها در طول هفته و کسب پیروزی، و در نتیجه قرار گرفتن در رتبه 1 تا 5 هفته از اعتبار رایگانی که به نفرات برتر هفته اهدا می شود استفاده بکنید. تغییر اسپانسر نیز 10.000 اعتبار رایگان خواهد داشت که در صورت وجود تبلیغات به صورت اسپانسرینگ در بازی می تونید با مراجعه به قسمت مشاهده پروفایل از آن استفاده بکنید. در صورتی که شما به بازی خود ادامه بدهید و سطح های 4ام و 5ام بازی را پشت سر بگذارید، می توانید از 100.000 و 150.000 اعتبار رایگان پشت سر گذاشتن این سطوح نیز استفاده کنید. همچنین با تایید ایمیل تیم خود می توانید 4000 اعتبار رایگان به دست بیاورید.

رتبه هفتگی چیست و چه کاربردی دارد؟

به مجموع امتیاز هایی که شما در یک هفته پس از کسب پیروزی در مسابقات مختلف در یک هفته به دست میاورید امتیاز هفتگی گفته میشود. شما میتوانید رتبه ی هفتگی خود را از منوی مدیریت بخش مشاهده پروفایل مشاهده کنید. همچنین با کلیک بر روی رتبه ی خود به قسمت امتیاز هفتگی رفته و امتیاز هفتگی رقیب های خود را نیز ببینید.

در انتهای هر هفته به پنج تیم برتر هفته که توانسته اند پس از یک هفته تلاش و رقابت در تورنومنت های مختلف بیشترین امتیاز را کسب کنند طبق لیست زیر اعتبار اهدا میشود:

   نفر اول 180.000 اعتبار
   نفر دوم 120.000 اعتبار
   نفر سوم 100.000 اعتبار
   نفر چهارم 70.000 اعتبار
   نفر پنجم 30.000 اعتبار

با ارتقاء به سطح بعد چقدر از امتیاز تیم من کاسته می شود و چه جایزه ای به من داده خواهد شد؟

تنها کافیست بر روی ارتقا سطح کلیک کنید تا ببینید از امتیاز تیم شما چقدر کاسته می شود. در راهنمای بازی، داستان بازیداستان بازی
توضیحات و جوایز مربوط به هر سطح در بازی ذکر شده است.

چرا نمی توانم در حراجی بازی نظر بدهم؟

برای قرار دادن نظر خود در حراجی بازی، باید امتیاز تیم شما بیشتر از 20.000 باشد.

من توی حراجی پیشنهاد دادم ولی دیگه نمیتونم پیشنهاد هام رو ببینم و سکه و اعتبارم هم بر نگشته!

چنین مشکلی دو حالت دارد، یا امتیاز شما از محدوده حراجی پایین بیشتر شده است و به همین دلیل آیتم های موجود در حراجی بالا را در حال حاظر می بینید و یا اینکه امتیاز شما بعد از ارتقا سطح از محدوده حراجی بالا خارج شده و در حال حاظر حراجی پایین را می بینید. در هر صورت برای اعتبار و سکه شما مشکلی پیش نمی آید و در صورتی که یک تیم دیگر پیشنهاد جدید ثبت بکند، اعتبار و یا سکه شما به تیم شما بر خواهد گشت و در صورتی که تا اتمام زمان حراجی کسی پیشنهاد جدید ندهد، آن کالا به تیم شما تعلق پیدا خواهد کرد.

اگه توی حراجی پیشنهاد بدیم اعتبار یا سکه کسر می شود؟دوباره باز می گردد یا نه؟

زمانی که شما پیشنهاد می دهید از سکه و یا اعتبار شده کم خواهد شد و اگر کسی بر روی پیشنهاد شما، قیمت بالاتری پیشنهاد ندهد، آن قطعه و یا راننده و ... به شما تعلق می گیرد. در صورتی که یک تیم دیگر قیمت بیشتری برای خرید پیشنهاد بدهد اعتبار و یا سکه کم شده از تیم شما باز می گردد.

تغییر اسپانسر چه کاربردی دارد؟ کدام اسپانسر، اسپانسر بهتری می باشد؟

تغییر اسپانسر برای شما 10.000 اعتبار رایگان به همراه خواهد داشت. اعتبار رایگان اهدایی برای تمام اسپانسر ها مساوی می باشد و شما می توانید از تمام اسپانسر های فعال استفاده کرده و از اعتبار رایگان آن استفاده بکنید. تغییر اسپانسر برای تیم شما مزیت دیگری ندارد.

گزارش تخلف و ارتباط با ما

گزارش تخلف:

سیستم گزارش تخلف در بازی در قسمت های مختلف فعال می باشد و شما میتوانید تیم هایی که قوانین بازی را رعایت نمیکنند را به مدیریت بازی اطلاع داده تا پس از بررسی های مورد نیاز در صورت نیاز تیم متخلف را جریمه کنند.

پس از ارسال گزارش تخلف، گزارش شما در قسمت پیام ها، پیام های پشتیبانی بازی ثبت می شوند و میتوانید در این قسمت متظر پاسخ گویی پشتیبانی بازی باشید.

دقت داشته باشید که در صورتی که گزارش شما به نتیجه برسد، شما باید گزارش تخلف را از قسمت پیام های پشتیبانی حذف کنید.ارتباط با ما:

در قسمت ارتباط با ما شما می توانید به صورت مستقیم با پشتیبانی بازی ارتباط برقرار کنید. مشکلات مربوط به بازی و یا پیشنهاد های خود را میتوانید از این قسمت مطرح کنید.

همینطور در صورت نیاز از ایمیل Suppot@speedUP.ir نیز میتوانید استفاده کنید و با پشتیبانی بازی ارتباط برقرار کنید.

درباره بازي آنلاين سرعت بيشتر

پروژه بازی آنلاین "سرعت بیشتر"، یکی از ده ها پروژه موفق گروه نرم افزاری " نوآوران دنياي پارسيان" به شمار می رود که جهت توسعه فرهنگ تفریحات سالم در محیط وب فارسی طراحی و پیاده سازی شده است. با توجه به محبوبیت بازی های سبک مسابقات اتوموبیل رانی در بین گیمرها و همچنین تمایل روزافزون کاربران به انجام بازی های آنلاین و گروهی در محیط اینترنت، تیم توسعه اپلیکیشن های تحت وب شرکت، پس از مطالعه و شناخت نیازهای کاربران و کسب اطلاعات لازم در خصوص تولید بازی های آنلاین، اقدام به طراحی و تولید بازی "سرعت بیشتر" نمود و پروژه حاضر به عنوان اولین بازی آنلاین مسابقات اتوموبیل رانی در جهان به جوانان عزیز ایران زمین تقدیم می گردد. بازی "SpeedUP" اولین و برترین نمونه در سبک خود به شمار می رود و در طراحی آن، مشخصاتی همچون استفاده از زیباترین طراحی گرافیکی و به کارگیری شیوه های نوین برنامه نویسی جهت کاهش حجم و بارگذاری سریعتر صفحات رعایت شده است، به طوری که وب سایت Speedup.ir به عنوان تنها وب سایت بازی آنلاینی که توانسته است رتبه A را از Yslow کسب کند شناخته می شود.