پیام فوری


قوانین


قوانین
1.  پذيرش قوانين
   کلیه کاربران بازی اسپيدآپ، قبل از استفاده از امكانات بازی، بايستي بخش قوانین را به طور كامل و دقيق مطالعه نمايند و ثبت نام ، به معنای موظف بودن كاربر به اجرای دقیق قوانین است. همکاری و یا حمایت از سایرین برای نقض قوانین، تحریک یا تشویق بازیکنان جهت نقض قوانین و اعمالي از اين دست مجاز نبوده و جریمه در پی خواهد داشت. تمامي این قوانین برای همه اکانتها بدون هیچ استثنایی صادق است.

2.  تغییر قوانین
   حق تغییر قوانین در هر زمان برای تیم مدیریت بازی اسپيدآپ ايران محفوظ است.

3.  تصحیح قوانین
   اگر قانونی حذف شود و یا تغییر کند، تأثیری بر اعتبار سایر قوانین نخواهد داشت و سایر قوانین به قوت خود باقی خواهند ماند. ادمین بازی خود را موظف می داند که به هنگام تغییر، حذف و يا اضافه شدن يك قانون، سریعا آن را اعمال نمايد. در صورت تغییر قوانین، صرف نظر از اینکه كاربر چه زمانی تخلف کرده است و یا بازداشت شده است (حتی اگر قبل از تغییر قوانین باشد) جریمه با قوانین جدید اعمال خواهد شد.

4.  اكانت كاربري
   عضويت در بازي رايگان ميباشد. هر بازیکن می تواند چندین اکانت در بازی داشته باشد به شرطی که هیچ کدام از قوانین دیگر مندرج در این صفحه را نقض نکند.

4.1.  ثبت نام و ايميل اكانت
   ایمیلی که برای ثبت نام استفاده می شود باید یک ایمیل شخصی بوده و ثبت نام کننده باید دسترسی کامل و کنترل کامل این ایمیل را داشته باشد. استفاده از ایمیل مشترک و یا ایمیلهایی که تاریخ انقضا دارند مجاز نیست.
دارنده ایمیل ثبت نام، بدون هیچ قید و شرطی صاحب اکانت به حساب می آید و هر گونه قرارداد کتبی یا شفاهی با سایرین در خصوص انتقال اکانت فاقد اعتبار است. تمامی ارتباطات تیم مدیریت بازی با کاربر از طریق ایمیلی که هنگام ثبت نام درج شده است خواهد بود.

    صاحب اکانت مسئول تمامی اتفاقاتی است که از طریق اكانت و ايميل به ثبت رسيده آن، برای اکانت رخ می دهد.

    تمامي کاربران مي بايست در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. نام کاربری نباید مخالف قوانین و مقدسات شرعی و عرفی  نظام جمهوری اسلامی ایران باشد. استفاده از نام اشخاص در جهت توهین و یا کاربرد سیاسی، استفاده از الفاظ مستهجن، استفاده از نام مقدسات ديني و ... مشمول جريمه حذف اكانت خواهد شد.

کاربر با پذیرش این قوانین و درج آدرس ایمیل خود در هنگام ثبت‌نام، توافق می‌نماید که از سوی مدیریت بازی، ایمیل‌هایی درباره تورنومنت‌ها، اخبار، به‌روزرسانی‌ها و سایر اطلاعات بازی را دریافت نماید

4.2  رمز عبور اکانت
    صاحب اکانت نمی تواند رمز عبور خود را به بازیکنان دیگر بدهد. بعلاوه، انتخاب آگاهانه رمز یکسان با سایرین مجاز نيست. هر یک از اعمال مذکور، مولتی اکانت به حساب آمده و تابع جریمه مولتی اکانت که در ادامه آمده است، خواهد بود.

    ادمین بازی هیچ مسئولیتی در قبال خسارات وارده بر اکانت توسط کسی که رمز اکانت را در اختیار دارد نمی پذیرد و در صورت هرگونه نقض قوانین توسط فردی که رمز اکانت را در اختیار دارد مطابق قوانین برخورد خواهد شد. بنابراين در حفظ و نگهداري از رمز عبور اكانت خود بسيار دقت كنيد.
   
4.3 تغییر ایمیل، رمز عبور و سایر مشخصات اکانت
    برای تغییر ایمیل، رمز عبور و دیگر مشخصات اکانت خود به قسمت "تغییر پروفایل" در بازی مراجعه نمایید و اطلاعات را تغییر دهید. دقت نماييد كه در صورت بروز هرگونه اشتباه در ورود اطلاعات، تيم مديريت بازي هيچگونه مسؤوليتي را قبول نخواهد كرد و كاربر بايد در انتخاب آدرس ايميل و رمز عبور اكانت دقت لازم را داشته باشد. همچنین از قرار دادن عکس های نا مناسب که مخالف شئونات نظام جمهوری اسلامی و همچنین عکسهای مربوط به گروهای دارای مشکلات اخلاقی و سیاسی در آواتار جداً خودداری نماييد.

4.4 تعویض اکانت  با بازیکن دیگر یا فروش اکانت یا فروش نقدی راننده
    تعویض اکانت با بازیکنان دیگر و یا فروش اکانت یا فروش راننده به صورت نقدی ممنوع می باشد و در صورت بروز این موضوع ، اکانت بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد و تیم مدیریت بازی هیچ مسئولیتی در قبال خسارات وارده بر اکانت من جمله از دست دادن اکانت و حذف سکه ها و امتیازات و ... را نخواهد پذیرفت.

4.5  مشاجره، توهين و تمسخر
    مشاجره، كلكل غير مؤدبانه و بی احترامی به کاربران ديگر و مديران بازي و شخصيتها و مذاهب و قوميتها و مليتها و ... ممنوع است. اگر کاربری اين حرکت را انجام دهد، اکانت او توقیف ميشود و در صورت تكرار اكانت حذف خواهد شد.

4.6  ارتباطات درون بازي
4.6.1  ارسال تبليغات و مطالب و لينكهايي كه حاوي مطالبي مخالف قوانين بازي باشند به هر نحوی در بازي ممنوع است، چه در نامه باشد و چه در پروفايل كاربر.  در صورت مشاهده چنين مواردي اکانت کاربر توقیف ميشود و در صورت تكرار، اكانت حذف خواهد شد.

4.6.2  استفاده از يك اكانت به سود اكانت ديگر ممنوع است. خريد و فروش ماشين و راننده بين دو اكانت با قيمت نا متعارف (خيلي كم و يا خيلي زياد) ممنوع است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف از اين دست، يكي يا چندتا از اكانتهاي متخلف حذف خواهد شد. تمامي سود حاصل از تقلب نيز از كاربر گرفته خواهد شد.

4.6.3  خرید و فروش بین پروفایلهای یک بازی کن ممنوع است و شامل قوانین مولتی اکانت میشود ؛ این خرید و فروش چه به قیمت متعارف و چه به قیمت نا متعارف باشد ، ممنوع است.

4.6.4  استفاده از نرم‌افزار و كدهاي مخرب براي ايجاد اختلال در بازي و يا براي پيشرفت سريع در بازي، جرم محسوب مي‌شود و اكانت فرد خاطي بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد.

4.6.5  خرید و فروش راننده ، ماشین و تجهیزات به صورت قسطی و یا قرض دادن و یا اجاره دادن آنها ممنوع است و شامل قوانین مولتی اکانت میشود.

4.6.6  جا به جایی راننده و یا ماشین و تجهیزات آن تخلف میباشد و در صورت وقوع یکی و یا تمام اکانتهایی که در این موضوع دخالت داشته باشن حذف میشوند.

4.6.7  در صورتی که به صورت اتفاقی پس از بروزرسانی های انجام گرفته در بازی مشکلی در سیستم بازی ایجاد بشود، بازیکنان موظف هستند که مشکل بوجود آمده را از صفحه ارتباط با ما به مدیریت بازی اطلاع بدهند تا در اولین فرصت ممکن برطرف شود. در صورتی که بازیکنان از اختلال ایجاد شده در سیستم بازی به نفع تیم خود استفاده کنند و یا اقدام به فروش آن به مدیران دیگر بکند، با تیم متخلف به شدت برخورد خواهد شد. همچنین مدیریت بازی خود را موظف می داند که در صورت دریافت گزارش های مهم از سمت بازیکنان، از آنها تشکر و قدردانی کند.

4.7  اسپم كردن و جفنگنويسي
    ما با افراد متخلف و spammer برخورد خواهیم کرد و ما خواهان حضور این قبیل افراد در بین خود نیستیم. تیم اسپيدآپ خوشحال خواهد شد تا هر روز بر عضو های دائمی و فعالش افزوده شود و برای کاربرانی که با هدف سرگرمي و لذت بردن از فضاي بازي در اينجا ثبت نام كردهاند ارزش قائل است و از حقوق آنها در مقابل اسپمرها دفاع خواهد كرد.

4.8  حراجی
    حراجی بازی، قسمتی برای رقابت برای به دست آوردن بهترین راننده ها، تجهیزات و یا ماشین های موجود در بازی می باشد و در این رقابت مدیر تیمی که بیشترین پیشنهاد را قبل از اتمام حراجی بر روی آیتم مورد نظر بدهد برنده خواهد شد. از این رو افرادی که با سو استفاده از احساسات دیگران و یا به کار بردن قسم و نام مقدسات دینی و همچنین تحدید کردن کاربرهای دیگر در تلاش باشند که آیتم های موجود را با استفاده از موارد ذکر شده و یا روش های دیگر به قیمت پایینتر و یا بالاتری به فروش برسانند و یا بخرند متخلف به حساب می آیند با این قبیل افراد برخودر خواهد شد.

در صورت مشاهده و یا گزارش چنین مواردی:
  • دفعه اول تذکر داده خواهد شد.
  • در صورت تکرار، تیم فرد متخلف به مدت 24 ساعت توقیف شده و امکان اعمال جریمه های دیگر از جمله حذف تجهیزات و یا راننده ها وجود دارد.

5.  رفع مسئولیت
5.1  نامه درون بازي
    مسئوليت تمامي لينكها و مطالب و ... كه از طريق نامه درون سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه حقيقي بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد.

5.2  پرسش سؤال از ديگر كاربران
    براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال، از اكانت مديران سايت و يا انجمن و يا بخش پرسش و پاسخ سايت استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت.

در صورت ایجاد هر گونه مشکلی در بازی و یا قسمت های دیگه، اول موضوع رو در فید بک و یا انجمن مطرح کنید و در صورتی که در این قسمت ها به نتیجه نرسیدید، از صفحه ی تماس با ما استفاده بکنید:

تماس با ما


5.3  فعاليت‌هاي مديريتي
    مديران و همكاران دسترسي هاي لازم براي ويرايش و پاك كردن پروفايل‌ها كاربران خاطي و محدود كردن اين افراد را دارند و براي فعاليت هاي مديريتي ملزم به جواب پس دادن به كاربران نيستند.

5.4  نزاع بين كاربران
    مدیران سایت به هیچ وجه در مسائل و دعوا های کاربران دخالت نخواهند کرد و اختلافات کاربران به خودشان مربوط است و باید بیرون از محیط بازي به دعوای خودشان رسیدگی کنند و از آوردن دعوا به درون بازي و پروفايل‌ها و نامه‌هاي داخل بازي به شدت پرهیز کنند. در غیر این صورت به آنها اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار این کار اكانت آنها حذف خواهد شد.

6.  اخطار به فرد خاطي و حذف اكانت خاطي
6.1.  اخطار
    در صورتی کاربری به هر یک از موارد فوق بی توجهی نشان داده و رفتار وی موجب ناراحتی کاربران یا بر هم زدن نظم بازي شود، مدیران میتوانند به منظور یاد آوری قوانین و رفتار نامناسب کاربر به وی اخطار دهند.

6.2.  اخراج
    در صورتی که کاربران بدون توجه به اخطار ها و تذکرات صادره به رفتار غیر قانونی خود ادامه دهند ، مدیران میتوانند کاربر را بر اساس نوع رفتار بصورت مدت دار یا برای همیشه از سایت اخراج کنند. در صورت اخراج کاربر از سايت برای همیشه ، امکان بازگشت مقدور نمی باشد.

(ممکن است تغییر یابد).